Зовнішній фільтр для акваріума TetraTec ЕХ 700


Якось я вже неодноразово писав про те, що маю вдома великий акваріум, у якому живе 5 мешканців: два астронотуси, сом і парочка червоновухих черепах. Середня довжина тіла кожного із перелічених представників фауни складає сантиметрів 20, так що у двохсот-літровому акваріумі їм місця малувато, а внутрішні фільтри для води просто не можуть впоратися з навантаженням.

Тому питання покупки зовнішнього фільтра-каністри стояла ребром вже давно і відтягував цю покупку переважно через те, що 1200 гривень (а саме на таку десь суму я орієнтувався) – чималі гроші.

Нарешті час прийшов і сьогодні я насилу притягнув додому фільтр німецького виробництва TetraTec ЕХ 700. Коробка десь з пів метра висотою і важить теж пристойно.

Зовнішній фільтр для акваріума TetraTec ЕХ 700

Зовнішній фільтр для акваріума TetraTec ЕХ 700

Всередині коробки знаходимо саму каністру (всі фільтрувальні елементи уже є в комплекті і розфасовані в пакетики; пакетики всередині каністри, тому треба не забути їх відкрити), інструкцію з користування і паперову коробку зі шлангами, присосками і трубками.

Фільтр TetraTec EX700

Фільтр TetraTec EX700

Фільтрувальні елементи тут наступні (зліва направо і згори донизу): керамічні кільця для створення рівномірного потоку води, біо-кільця (мабуть, тут живуть якісь бактерії), звичайна фільтрувальна губка, активоване вугілля та тонка фланелева губка для чистки від дуже дрібних часток.

TetraTec EX700 фільтрувальні елементи

TetraTec EX700 фільтрувальні елементи

Не впевнений, що у моєму випадку такий набір є оптимальним, бо скидається на те, що фільтр доведеться мити мало не щотижня. Буду експериментувати.

TetraTec EX700 - Трубки, шланги, etc

TetraTec EX700 - Трубки, шланги, etc

Наостанок трохи характеристик фільтра:

  • Максимальна продуктивність 700 літрів на годину
  • Об’єм акваріума 100-250 літрів
  • Потужність 13 ват
  • Розміри 32х22х22 сантиметри
  • Інтегрована система забору води для спрощення старту

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *