Живі шпалери на Kindle Fire HD


Після покупки Kindle Fire HD я деякий час потратив на те, аби його трохи довести до пуття: поставив рут, скачав сторонній launcher, маркет Google Play, тощо. Але одну штуку мені зробити так і не вдалося, а саме – встановити “живі обої” (анімовані шпалери робочого столу). Вірніше, самі програми з такими шпалерами качалися і встановлювалися, а от далі вибрати живі шпалери я не міг.

Не міг, та й забив. Вирішив, що це проблема самого Kindle Fire HD (щось типу як проблема із тим, що Windows XP на бачить планшет). Та насправді спосіб встановити “живі” шпалери на Kindle Fire HD існує і до того ж дуже простий (потребує root і відповідний файловий менеджер або ADB).

Справа у тому, що початково Kindle Fire HD не має встановленої програми для запуску анімованих шпалер: LiveWallpapersPicker (лінк для скачування). Отож, аби отримати на своєму девайсі анімовану заставку слід скачати і розпакувати архів з LiveWallpapersPicker.apk, а потім є два варіанти.

1. Можна скопіювати пакет на карту Kindle Fire HD і скористатися файловим менеджером для переносу його у папку /system/app (потрібен рут-доступ), а тоді встановити на файл права доступу 644 (rw-r-r).

2. Можна закинути пакет у потрібну папку на пристрої просто через ADB (наприклад я використав плаґін ADB для Total Commander – потрібні права при цьому встановилися автоматично).

Для надійності перезавантажуємо Kindle Fire HD і тепер при спробі вибрати шпалери бачимо опцію Live wallpapers (якщо “живі” шпалери на кіндлі встановлено).

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *