Застуда 6


Ви любите хворіти? Сумніваюся. Особисто я – ні, але іноді доводиться. Як оце зараз. Ситуація досить типова: кашель,болить горло, нежить і трохи підвищена тепмература. Порядку 37 градусів, якраз така, яку і збивати ще не варто, але ефект від неї уже відчувається. Нічого цікавого, здавалося б. Нічого приємного – точно.

З роботи вчора пішов раніше, другу половину дня працював з дому. Хоча ні, чому працював? Просто намагався працювати, бо при такому наборі стартових факторів голова вже якось зовсім не варить. Я це зрозумів коли кілька разів запускав Jboss без потрібних параметрів і не міг в’їхати чого воно не працює. Все, перекур.

Трохи підвищена температура у мене викликає стан чимось схожий на алкогольне сп’яніння. Втрачається концентрація, виникають проблеми з координацією рухів (не те щоб дуже, але доводиться робити незначне зусилля аби, скажімо, керувати велосипедом), думки починають рухатися у якомусь такому руслі, що ніби і напрям правильний, але потім зрозуміти що ти оце натворив буде важко. Одним словом, добре що завтра вихідний 🙂

З іншого боку, в такому стані досить непогано виходить писати всяку псевдофілософську лабуду, виливати свої дурні думки, креативити і взагалі. Може скористатися нагодою? А що як для того, аби побороти застуду, спочатку треба подолати цей хворобливий стан у своїй голові?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “Застуда

 • Олександр

  Бажаю якнайшвидшого одужання. Хвороба, тим не менше, хороший спосіб відпочити, особливо коли працюєш по 6 днів на тиждень по 10 год (але, то швидше про мене =) )

  А писати всіляку філософську чи псефдофілософську лабуду чи не лабуду завжди здорово, адже це так чи інакше змушує мозок активно працювати + отримуєш свою дозу соціальної уваги (якщо твої пости коментують), якої прагне будь-яка людська істота..

  • Akceptor Від автора

   Дякую. Стараюся лікуватися інтенсивно.
   Я щось не дуже прагну соціальної уваги, бо інакше писав би про щось, що дуже на часі. Хоч би про покупку нокії майкрософтом, або про політику.
   На роботі я не втомлююся, а якраз навпаки. Зараз у мене така стадія, що робота приносить саме лиш задоволення і море фану. Тому хочу якнайшвидше знову повернутися у здоровий стан, тим більше, що зайнятися зараз є чим 😉

    • Akceptor Від автора

     Блок-схема корисна, але якщо займатися серйозно програмуванням, то більш корисними будуть UML-діаграми (блок-схема, за суттю своєю, є різновидом UML діаграми). У промисловому програмуванні це важлива штука.