Заробіток в інтернеті для котів 9


Набридло що ваш кіт сидить у квартирі без діла цілими днями і лиш обдирає меблі кігтями, перевертає вазонки і пісяє у тапки? Задовбалися витрачати півзарплати на всякі “віскаси” і “кітікети”? Вважаєте, що дорослий кіт повинен вміти заробляти на прожиття самостійно? Ви маєте рацію!

Кіт Барсік заробив $5000 доларів за тиждень!

Кіт Барсік заробив $5000 доларів за тиждень!

Або ти сам кіт і не хочеш ловити мишей, а шукаєш стабільного заробітку, який дозволить тобі купувати ковбаску, гуляти де заманеться і найняти топ-модель щоб дрімати у неї на колінах? Кочеш жити так, як повинні жити справжні коти?

Мурка і Атос: перший заробіток за вихідні.

Мурка і Атос: перший заробіток за вихідні.

Хазяїн заробляє більше за тебе? Він постійно ниє і вже подумує про кастрацію? Бляха, покажи хто у домі хазяїн!

Кіт Пістон заробляє більше ніж ти, причому цілком законно!

Кіт Пістон заробляє більше ніж ти, причому цілком законно!

Годі просиджувати життя на підвіконні і пролежувати на дивані! В дупу мишей, клубки ниток і лазерні указки! Пора вставати на задні лапи і тримати хвіст трубою!

Заробляти в інтернеті може і кошеня!

Заробляти в інтернеті може і кошеня!

want-button

Більше фото котів і грошей.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 thoughts on “Заробіток в інтернеті для котів

   • Владислав

    до речі, хто що знає про am way? мене знайомий хотів туди затягнути, я відсидів 40 хвилин презентації і в мене склалось враження, що то більше секта, ніж об”єднання підприємців.

     • Владислав

      Самий прикол у тому, що заробляти там можна, якщо вмієш впарювати товар, тобто не підкопаєшся з термінами “лохотрон-развоідлово”, але з іншого боку люди там якісь дивакуваті, застосовують методи НЛП, думають, що вони змінили собі мислення. Найбільше вбило, коли в кінці презентації викликали якихось 5 зовсім різних людей, які розказали, як їм афігенно працювати в цій структурі. Всі хлопали, як зомбяки якісь. Я ще розумію секти на грунті релігії, але секти на грунті продажу миючих засобів – це взагалі повна хрінь.

     • Юрій

      Я з ними вперше познвйомився в далекому 1991-му році … в Німеччині – на презентації доповідач як аргумент для доказу екологічносі прдукту привселюдно з’їв шматок від крему для взуття 🙂
      Вже тоді мені вони видались диваками …

    • Akceptor Від автора

     Продавати можна і сніг взимку, суть не в тому, що саме ти продаєш: миючі засоби чи віру в бога. Це дуже специфічний бізнес для дуже специфічної аудиторії