Замовив новий телефон 1


Як не сумно це визнавати, але моєму китайському улюбленцеві ZTE H500 вже давно пора на заслужений відпочинок, бо вірою і правдою служив він мені практично чотири роки, а зараз потрохи почав здавати позиції (не останню роль у цьому ділі відіграли і кілька не надто вдалих падінь).

Отож, довелося задуматися над покупкою нового мобільника. Із вимог до ґаджета у першу чергу фігурують невисока ціна і можливість роботи одночасно у мережах стандарту GSM та CDMA. Зараз багато виробників пропонують підтримку двох стандартів (навіть новий iPhone це може), але як правило мова йде про вибір однієї із двох мереж вручну.

Свого часу кілька днів довелося користуватися китайським гібридом Motorola EX220, та віддав його братові а іншого такого зараз купити нема де. Тому наразі зупинився на китайському телефонові Tintele C2 JAVA, у характеристиках якого заявлено одночасну роботу аж у трьох мережах (CDMA+GSM+GSM), та ще й суперпотужна батарея ємкістю аж 1800mAh.

Кольоровий екран, ФМ-приймач, підтрика карт пам’яті, BlueTooth – все в кращих традиціях китайських телефонів (от тільки телевізора нема, хоча бувають і такі модифікації).

Купуватиму на Аукро у перевіреного контрагента з ніком Good-Mobil (вже мав із ним справу). Ціна питання – 599 гривень (плюс доставка “Новою Поштою”, точно не знаю скільки, бо ж тарифи ніби підняли).


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Замовив новий телефон