“ЯпонаХата” в Івано-Франківську: японамать 8


Якось так склалося, що ми з друзями досить регулярно почали ходити на суші і обійшли фактично всі більш-менш відомі “сушарні” в місті. Причому, ніяких особливих вимог до меню в нас нема: завжди вибираємо якийсь різновид Філадельфія ролів. Елементарна штука, бо ж ходимо просто пообідати і нема часу та бажання експериментувати.

Япона-Хата Івано-Франківськ

Япона-Хата Івано-Франківськ

От на днях в Івано-Франківську відкрився ще один заклад такого типу: “Япона Хата” (ака національна мережа суші-барів). Відкрився настільки недавно, що на цей момент навіть на офіційному сайті нема пр цей заклад інфи. Ну і, ясне діло, ми собі схотіли спробувати які ж роли приготують у такому національному суші-барі (цікаво, між іншим, якої нації він національний). Отже зголодніли і пішли на обід.

Ну і відразу до вражень. Коли ми увійшли, ніщо не віщувало біди: на перший погляд досить так пристойний заклад, народу багато, але це ясно – новинка зацікавила багатьох, та ще й у самому центрі міста. Меню нам принесли майже відразу і ми собі почали вибирати роли. Як на зло, нас зацікавили роли з ікрою, але ми не хотіли ікри, тому вирішили поцікавитися чи можна її забрати. А заодно і авокадо, яке я теж не дуже люблю. Нічого складного, в інших закладах таке робили без проблем, просто уточняли, що дешевше від цього не буде.

Про дешевше – то окрема розмова, бо у мене іноді складається враження, що від відвідувачів закладів харчування очікують або торгу, або що вони їстимуть навіть те. що не люблять, бо за це заплачено. Особисто я готовий заплатити за тих дві ікринки, але хай їх мені не пропонують.

Офіціантка попередила що дешевше не буде, пообіцяла перепитати у шеф-кухаря і… безслідно зникла. Я, звісно, всім хвалюся, що маю гнучкий робочий графік, але за добрих півгодини очікування почав добряче нервуватися: голод же – не тітка. Зрештою довелося кликати іншого офіціанта. І цього разу роли нам таки принесли, щоправда ще за 20 хвилин, тому в сумі десь година чекання. “Оперативно.”

Я не знавець, звісно, але на смак роли досить таки непогані (хоча малесенькі, але то може бути наслідком видалення з них авокадо). Зате соєвий соус чомусь не просто солений, а страшенно солений, соленющий. Він перебиває смак настільки, що вже і не знаєш що їси. Зате я тепер зрозумів нащо з ролами подають імбир – перебивати смак солі у соусі 🙂

Із плюсів: (вочевидь за терпіння) нам додатково дали якийсь шмат рису з лососем (“комплімент від шефа”) і рахунок принесли дійсно швидко. Із додаткових мінусів – WiFi у них під паролем (а я вже збирався прямо звідти накатати якийсь негативний відгук на їх сайті).

Резюме: особисто для мене найкращим суші-баром в Івано-Франківську залишається Happy Sushi, який я всім щиро раджу наразі, ну і в “Кабукі” теж непогано. Стосовно ж “ЯпонаХати”, то особисто я туди навряд чи піду ще раз.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 thoughts on ““ЯпонаХата” в Івано-Франківську: японамать

 • Галя

  та це якесь жахіття! воно не те, що не смачне… запихати риб”ячі кістки в роли… оце дісно щось новеньке для нашого міста! а офіціантка на моє зауваження лише змогла сказати “добре”. а елементарні норми культури у формі вибачення за нанесені тілесні ушкодження від їхньої їжі їй, цікаво, відомі…?

  • Akceptor Від автора

   Ми коли попросили пояснити ситуацію з обслуговуванням, то почули що офіціанти просто на стажуванні і нічого не вміють, відповідно. Кухар, мабуть, теж.

 • LOLA

  Написала нижче наведений коментар директору, буду чекати відповіді.

  Шановний директор,

  Хотіла б повідомити що сервіс в вищенаведеному закладі не задовільняє якістю та не виправдовує очікувань. Зробивши замовлення ми чекали на нього близько 30 хвилин. Офіціант Юлія підійшла до нашого столика та повідомила що наше замовлення буде готове за дві хвилинки.Я розумію що в вечірній час наплив гостей більший,і можливо кухня не встигає робити замовлення, але в такій ситуації НЕ варто повідомляти конкретний час, особливо коли ми вже чекали досить довго. Дуже шкода що в вечірній час в “японій хаті ” не достатньо персоналу,увага не приділяється до всіх гостей.Ми вибрали столик біля вікна,щоб насолодитись приємним виглядом,проте вид через брудні вікна не приніс нам ніякого задоволеня. Я вважаю що чистота повинна бути всюди, адже це свідчить про те, як Ви та ваша команда турбуєтесь про імідж закладу.
  До вашої уваги дозволю зробити замітку що я встигла написати цей коментар за час, поки нам принесли наші суші.

  Я завжди намагаюсь конструктивно критикувати сервіс та заклади, але сьогоднішня вечеря в та “неперевершено непрофесійний сервіс” “японій хаті “Івано-Франківська перевершив всі сподівання.

  Дякую за Вашу увагу та з нетерпінням чекатиму Вашоі відповіді.

 • Марина

  Сьогодні була в ЯпонаХата” вперше і “ВОСТАННЄ”!!!!!То був справжній цирк!!!!Спершу нам попутали соки,замість гранатового принесли грейпфрутовий….прямо вгадали,ну а далі нам вже попутали роли,на які ми,доречі,чекали цілих 50 хв. Офіціантка,з того всього хвилювання,розлила ввесь мій соєвий соус,непопросивши при цьому вибачення,щей не поміняла,а мені прийшлось кучею салфеток саму себе обслуговувати!!!!…..Ну і тут….нарешті….довгоочікувані роли…..враження,звичайно,ніяке….порції малі,я взагалі сумніваюсь,чи там було тих 200 гр., рис трухлявий,розвалюється,навіть не встигала донести до рота ,як половину лишала у соєвому соусі!!! От що,а рахунок вони принесли моментально,стояло кивнути голову,певне хотіли з нами скоріше попрощатись!!!!!Я суші дуже люблю,і відвідала вже всі заклади у Івано-Франківську,і неперестаю повторятись……”Хочете смачно поїсти суші???…тоді тільки Happy Sushi_)))

 • Ірина

  Доброго вечора!досить часто відвідувала цей заклад,наче все норм було,та за цей тиждень він розчарував мене повністю!14.06 прийшли на суші,мало того,що чекали більше 40 хв,так ще й принесли суп з мухою,як можна було таке не замітити?!поміняли нам,вибачились і на цьому все закінчилось,хоча б мав бути якась знижка чи щось в роді того ж вибачення …але на цьому не закінчилось,сьогодні замовила на дім,замовлення прийняли…чекала 2 год,передзвонила їм і сказали,що кур*єр передзвонить,”чекаю” вже годину доки передзвонить кур*єр……уви,але повечеряти не вийшло….що ж після такого ще можу сказати про цей заклад?!не рекомендую нікому і ніколи…одне рятує япона хату,це знаходження в центрі міста і чудові співи музикантів….і ще хочу згадати про адміністратора,така собі заторможена дівчика яка навіть своїм клієнтам не може усміхнутись…і навіть ті ж конопочки на столах їм нічого не допомагають,чекаєш доки з*явиться на горизонті офіціант і махаєш руками щоб побачили…відвідала багато закладів японської кухні і можу сказати:відвідайте краще кабукі або ікру!хух…в мене все…P.S.вибачте за помилки,пишу зі злості(