Як зробити фото веб камерою у Windows 7? 2


Як зробити фото з Веб камери?

Як зробити фото з Веб камери?

У старому-доброму Windows XP зробити фото з вебкамери було елементарно просто (для веб камери був собі лінк у папці “Мій кумпутер”), але Microsoft не був би сам собою, якби не постарався у кожній наступній своїй ОС зробити через жопу щось із того, що раніше працювало нормально. Відсутність кнопки “Пуск” у Windows 8 помітили всі, а от що зробити фотографію з вбудованої веб-камери ноута або просто USB-камери у Windows 7 неможливо – далеко не всі.

Якщо ви хочете зробити фото з веб-камери у Windows 7, то без установки сторонніх програм не обійдетеся. Переважно, якщо мова йде про настількний ПК, то камера у вас підключена у роз’єм USB і в комплекті з нею було якесь програмне забезпечення, що дозволяє зробити фото веб камерою. У ноутбуках часто все сумніше.

Але встановлювати сторонній софт – не найкраща ідея для домашнього користувача. Раніше можна було скачати Microsoft DirectX SDK (десь порядку 600 мегабайт) і встановити собі, а в комплекті йшла програма Microsoft AMcap. Вона працює без установки і займає дуже мало місця. Фактично, можна носити на флешці і робити фото з вебки на будь-якому компі з Windows 7. Саму програму можна скачати отут (220 кілобайт), установлення не потребує, та ще й вміє записати відео з веб камери.

Якщо ж взагалі не хочеться нічого скачувати, то можна скористатися одним з незліченної кількості онлайн ресурсів для отримання фото з вебкамери. Потрібен просто браузер з підтримкою Adobe Flash. Наприклад:

Наостанок ще один варіант: Flash-додаток, працює без установки


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Як зробити фото веб камерою у Windows 7?