Як заробити гроші у соціальних мережах? 7


Соціальні мережі, як і мережа Інтернет загалом, – безкінечне джерело грошей, які просто треба вміти заробити. Показовою є історія одного підприємливого американця, який продавав рекламну площу на власній футболці. До чого тут соціальні мережі? Все просто: дядько мав багато друзів у “соціалках” і тому рекламодавці було готові платити йому тільки за те, щоб на футболці нашого героя (у той час як він тусив у Facebook) красувалося їхнє лого. Перший день такої реклами вартував всього 1 долар, ну а далі ціна виростала щодня вдвічі. Отак можна заробити у Фейсбук, фактично нічого не роблячи. 🙂

Втім, більшості пересічних користувачів соціальних мереж про такий успіх залишається хіба що мріяти – не ті в нас краї і не той менталітет поки. Тож, якщо ви плануєте заробляти гроші у соціальних мережах, почати справу варто із спеціалізованих ресурсів, призначених для продажу по суті повітря, а саме “лайків” (як варіант, можна також заробляти, вступаючи в групи вконтакті, або підписуючись на сторінки рекламодавців). Заробіток не космічний, але вартий уваги.

Наразі існує досить велика кількість спеціалізованих ресурсів, які з радістю виступлять посередником між рекламодавцями та користувачами соціальних мереж, готовими “продати свій голос”. Мабуть, найбільш відомою із них у рунеті є біржа Твайт, яка з самого початку позиціонувалася як засіб заробітку у Twitter, та згодом обросла функціоналом, що дозволяє заробляти також у Facebook та Живому Журналі. Зараз пропозицій для твіттера там практично немає, зате дуже багато рекламних кампаній у двох інших соціальних мережах. Із недоліків варто відзначити часті випадки блокування неякісних акаунтів і невиплат коштів. Хоча, якщо не зловживати рекламою і вести “людський” профіль у соцмережі – все буде нормально.

Більшість користувачів із країн СНД проводять вільний час вКонтакті і тому для них актуальним є заробіток саме у цій соціальній мережі. Таким людям варто звертутии увагу на рекламну біржу СоушлТулз, яка дозволяєж заробляти гроші за допомогою аккаунтів та груп вконтакті, Фейсбук, YouTube, Mail.ru, Google+ та блогів на LiveInternet. Наразі система перебуває у стані бета-тесту після оновлення, але перспективи у неї є.

Щось подібне дозволяє здійснити і рекламна мережа ФорумОк, яка крім заробітку у соціальних мережах (вконтакті, гугл+, фейсбук, твіттер, мой-мір) дозволяє заробити гроші і за допомогою реклами на форумах, тому підійде людям трохи старшого інтерне-покоління, які ще пам’ятають часи до розквіту соціальних мереж. У свій час форуми були дуже популярними і зараз якраз зручна нагода отримати гроші за участь у них.

Один із нових сервісів для заробітку вконтакті та “партизанського маркетингу” називається Сарафанка і зручний тим, що не вимагає реєстрації – можна увійти просто за допомогою аккаунту вКонтакті. Працює система поки виключно із вКонтакті, тому підійде для новачків у соціальних мережах.

Для професіоналів (адміністраторів груп і пабліків вконтакті, власників розкручених і тематичних акаунтів) ідеальним варіантом буде оплата не за факт розміщення рекламного посилання, а за переходи користувачів по ньому. Наразі лідером у цьому плані я б назвав сервіс вКліке, яка дозволяє вибрати тематику рекламного майданчика і підібрати тільки ті пропозиції, що будуть цікаві аудиторії Вашої сторінки.

Звісна річ, чим більш популярний у Вас аккаунт у тій чи іншій соціальній мережі – тим більше грошей можна заробити у перспективі. Тому навряд чи варто планувати заробіток вконтакті, якщо маєте всього кілька десятків друзів, або намагатися монетизувати твіттер-аккаунт із кількома десятками фоловерів. Та, якщо вже і так не уявляєте свого життя без соціальних мереж, – можна спробувати перетворити це заняття на джерело хоч якогось прибутку, який з часом тільки зростатиме.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Як заробити гроші у соціальних мережах?

 • Оля

  Незнаю як в соціалках, але знаю точно, що на Вммайл.ру 100% можна заробити непогані гроші. Навіть більше скажу, на Вммайл.ру можна заробити набагато більше чим на контекстній рекламі гугл адсенс, тому, що ти працюєш сам на себе, а не чекаєш щоб тобі хтось там колись клікнув.

  • Akceptor Від автора

   Це трохи не так. У будь-якому заробітку треба прагнути до ПАСИВНИХ доходів. Така моя думка. Адсенс тим і добрий: зробив сайт – копійка капає. А що заробити можна більше чи менше, то в тебе зараз відвідуваність мала, якби було 1000 хостів на день хоча б, ти б інакше думала 100%

 • Владислав

  Та ну цей заробіток. Він копійчаний, а щоб був не копійчаний, треба конкретно задротсвувати.
  Я взагалі повидаляв кучу друзів з контактів і лишив тільки тих, з ким хоч інколи спілкуюсь. Так шо мені хіба тільки паблік створювати 🙂

  • Akceptor Від автора

   Копієчний для однієї людини, але багато хто читає пошту по 0,001 долара і щасливий. Крім того якщо би ти був адміном пабліка із кількома тисячами підписників, то зовсім не копієчні виходили б заробітки. Див коментар вище, одним словом 🙂

  • Akceptor Від автора

   Фейсбук зробити або інстаграм так само везе одному з мільйона в кращому разі.
   Це тільки приклад того, як можна заробити вконаткті та інших соціальних мережах. Якщо хтось заробляє, то хтось інший – платить. А якщо хтось платить за таке, то заробляє за допомогою цього більше. Звідси приходимо до правильного висновку 🙂

 • MrVigner

  Немає ні розкрученого пабліка ні такої ж сторінки 😀
  Ще колись мав такий досвід: створив паблік, постійно оновлював і десь за місяць назбиралося пів тисячі підписників. Потім я його закинув, і він і досі мертвий і підписників уже трохи менше 500 стало… Не дуже це цікаво паблік адмініструвати, куди цікавіше власний сайт)