Як заробляти в MyLands 2


Така вже природа людей, що їм завжди хочеться отримати максимум, доклавши до цього мінімум зусиль. Тобто або не працювати взагалі, або робити роботу, яка буде легкою і приємною. Не кажу, що це погано, бо в загальному саме лінь привела нас туди, де ми зараз є, обдарувавши всіма благами цивілізації, але в окремих моментах я просто шокований тим, наскільки люди бувають ледачими. Причому ця лінь ще й застеляє їм очі туманом, змішуючи вірити у найбезглуздіші речі. Як от можливість заробляти гроші просто граючи в онлайн гру.

Загалом заробляти гроші, граючи у гру, можливо – це доводять нам численні про-геймери, які перемагають на профільних змаганнях і отримують цінні призи, реальні гроші, та й задоволення від спілкування, змагання, гри. Тільки от чомусь всі забувають, що тренуються кіберспортсмени не менше, аніж звичайні спортсмени. Та зараз не про це.Є в інтернеті така браузерна іграшка MyLands, що позиціонується як перша у світі онлайн-стратегія з можливістю заробляти гроші у грі і виводити їх на свй електронний гаманець. Довкола цієї гри вже багато розведено реклами (переважно на ресурсах, що спеціалізуються на платних листах і подібних копієчних “заробітках” – бо ж саме там багато представників цільової аудиторії: школярів, наївних домогосподарок, студентів-першокурсників), навіть на головній сторінці красується отакий банер:

Як заробляти в MyLands

Як заробляти в MyLands

Судячи з цього,  численні гравці вже отримали майже пів мільйона доларів США з цієї іграшки! Уявіть тільки цю суму і у Вас відразу виникне бажання отримати і собі її частинку 🙂

Але у таких випадках тверезомисляча людина згадує про сир і мишоловку. Задайте собі просте питання: “звідки ці гроші взялися?” та інше не менш просте “чому хтось їх роздає просто за гру?”. Вочевидь, не все так просто і безхмарно, як обіцяють нам численні рекламні простині на відповідних сайтах.

Почнемо з того, що гроші у грі MyLands можна заробити легально єдиним способом: грабувати Руїни і добувати там Чорні Перлини (Черный Жемчуг, ЧЖ), а вже їх можна вивести на електронний гаманець. Тільки от ресурс цей досить рідкісний, та ще й потрібний для розвитку власного королівства: захисту від несподіваних нападів, отримання додаткових ігрових можливостей. Покупка ЧЖ це свого роду покупка преміум-аккаунту у грі MyLands, а виводячи ЧЖ з гри Ви ризикуєте поставити своє королівство у невигідні умови і втратити все одним махом.

Інший нюанс полягає у тому, що всі автори “виграшних стратегій” чомусь подають ситуацію так, ніби довкола гравця самі лише покинуті міста і міста таких самих новачків. Та насправді у грі вже є купа могутніх альянсів, яким Ви – лише на один зуб. Тому не варто розраховувати на бліцкриг; “прийшов, побачив, переміг” тут навряд чи спрацює. Тож доведеться проводити у грі багато часу, заводити знайомства, вступати в альянси, нападати на інших сильних гравців і захищатися від них. Грабувати Руїни теж будете, навіть зароблятимете іноді досить багато ЧЖ, але переважно цей трофей піде на розвиток власних міст, а не на WebMoney.

Сама по собі онлайн-стратегія MyLands досить цікава і динамічна гра. В ній можна провести багато часу, познайомитися з цікавими людьми, але на заробіток значних сум особисто я не розраховував би. Халяви не буває 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Як заробляти в MyLands

  • Владислав

    о, я колись рубав цю гру 🙂 Правда виключно заради того, щоб накрутити партнерку…гра непогана, я навіть дойшов там був до якогось енного рівня, але потім забив. Не побачив нічого такого, що могло б затягнути

  • Akhe

    Я погрався кілька годин, розібрався що до чого і далі грати не став, адже до заробітку реальних грошей там дійти майже неравльно.