Як замовити Visa Classic Internet через Приват24 4


Я частенько допомагаю друзям робити покупки на eBay, а також купувати речі у китайських магазинах типу dealextreme, tinydeal, buyincoins, тощо. Допомагаю тому, що більшість людей ніколи не мали справи з платіжною системою PayPal (багато хто взагалі не знає що це таке, бо навіть для досить обізнаних у питаннях інтернет покупок співвітчизників синонімом терміну “електронні гроші” є WebMoney), переважно через те, що не зуміли прикріпити свою пластикову картку, видану вітчизняним банком, до аккаунту PayPal.

Проблема у тому, що більшість зарплатних карт наших банків просто не підходить для PayPal (багато які з них взагалі навіть поповнити суто за номером картки не вийде – доведеться заповняти всілякі МФО і номери рахунків), а призначені для того, аби ви могли зняти готівку у банкоматі. А замовити повноцінну Visa Classic не кожен захоче.

Найпростіший спосіб робити покупки в інтернеті – замовити собі інтернет-картку Visa Classic Internet від ПриватБанку (можливо, аналоги є і в інших банків, я просто не мав з ними справи). От яка інформація про цю послугу є на сайті самого ПриватБанку:

Visa Classic Internet – це міжнародна віртуальна карта рівня Visa Classic, спеціально призначена для проведення безпечних розрахунків в Інтернет.
Картковий рахунок відкривається в 3 валютах: USD, EUR, UAH.
Термін дії картки – 3 роки. Ви можете переглянути термін дії карти в архіві меню замовлення карт.

Сама картка віртуальна – тобто ніякого пластику вам не дають, а просто повідомлять номер картки, термін придатності та CVV код. Замовити картку можна просто зі свого акаунта у системі “Приват24”:

Privat24 Main

Просто увійшовши у Приват24 ви побачите кнопку “Замовити інтернет-картку” під списком існуючих карт і рахунків. Натискаємо – і нам пропонують пройти три простих кроки для отримання своєї Visa Classic Internet.

Privat 24 Internet card

Перший крок – слід вибрати тип картки; очевидно, що тут вибираємо “Інтернет-карта”.

Privat 24Internet card money

Крок два: обираємо валюту картки: долари США, євро або гривні. Доларова картка у мене вже є, тому я обрав євро.Privat24 ibternet card success
Нарешті нам повідомляють, що заявку на випуск інтернет-карти подано і тепер залишається лише вийти і знову увійти у Приват 24 – карта буде вже там, а код CVV можна отримати наступним чином:

Код CVV2 (CVC2/Credit Card Check Number / Security id) Ви можете уточнити в меню Ще> Установки> Карти> CVV2-код картки.

Важлива річ! Старайтеся не “світити” номер своєї картки і, тим більше, CVV код. Не тримайте на інтернет-карті гроші, краще поповнюйте її з іншого рахунку безпосередньо перед покупкою і тільки на необхідну суму. А також пам’ятайте, що картку можна заблокувати для платежів в інтернеті – якщо не плануєте користуватися нею протягом тривалого часу, то зробіть так.

Трохи згодом я покажу як прикріпити карту Visa Classic Internet до системи PayPal.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Як замовити Visa Classic Internet через Приват24

  • Akceptor Від автора

   Тільки, як на мене, адекватний е-банкінг тільки у Привата, а ще мережа відділень і банкоматів, термінали, тощо. Тут уже кожен собі вибирає, що йому зручніше 🙂
   Займався б якимись справами типу бізнесу – то шукав би, мабуть, альтернативи. Але я на цьому не заробляю, то всі видатки і комісії лягають на плечі того, хто замовляє. Таким чином для мене зручність – то якраз приват24 + велика кількість терміналів та відділень.

   • Олександр

    Ну я вже говорив раніше – якщо мало покупок – то можна і приват, але якщо їх багато – то комісії будуть зашкалювати.!!

    А у інших банках – символічна абонплата річна, зате потім відсутні якісь комісії.