Як я купив Motorola Razr Droid Maxx 10


Оскільки мій старий телефон зламався, то я вирішив, що треба купити телефон новий, але цього разу вже не китайський, а взагалі якийсь смартфон. Із вимог до нового смартфона основною була потужна батарея, а також приємним бонусом була підтримка мережі стандарту CDMA, оскільки я паралельно користуюся як послугами GSM операторів (зараз це переважно МТС), так і “Інтертелекомом” (короткий міський номер – корисна штука).

А ще хотілося саме смартфон, бо зручно мати дропбокс на телефоні і користуватися камерою як “записничком” – сфотографував якесь оголошення, розклад, тощо, а тоді закинув у “хмарку”. Донедавна у цих цілях використовував iPod Touch, але не всюди є WiFi…

Спочатку пройшовся по мобільних магазинах у Франківську і оцінив їх асортимент. Сумно. Із більш-менш недорогих моделей (про бюджет я сказати забув, хоча писав про нього у коментарях до статті про поломку Tintele – до 3000 гривень) із андроїдом на борту та хоч трохи потужнішою батареєю був у наявності лише LG L9, але він вартував 3200 у “Ельдорадо” (там у мене були бонуси на накопичувальній картці, тож у 3000 мав би вкластися). Але, судячи з відгуків у інтернеті, батареї йому вистачає всього на два дні. Нічого надзвичайного для андроїда, але жити біля розетки мені не до вподоби.

Далі я переглянув асортимент кількох популярних інтернет-магазинів (“Розетка”, “айлайф”, тощо) і зрозумів, що купити телефон, який офіційно ввозиться до України та має необхідні мені характеристики практично нереально.

Про підтримку CDMA я зараз навіть не згадую, бо з таким функціоналом за більш-менш прийнятні гроші є лише HTC T328d (Desire VC) та ще кілька телефонів, виготовлених для китайського ринку і настільки рідкісних, що особисто я не дав би гарантій того, що це не “клони”, а оригінальні моделі. З “китайцями” мати справу я не хотів (хіба що щось типу Huawei Ascend G330, та там батарея слабка).

Останній крок – пошук по сайтах типу “аукро”, форумах, тематичних групах вКонтакті. На цей момент я вже вирішив, що збираюся купувати Motorola Razr Droid і шукав тільки недорогий екземпляр з посиленою батареєю (Maxx) десь недалеко. Тут вибір був чималий, але ідеальні варіанти траплялися або на сайтах типу афіша Полтави (а везти телефон з Полтави чи Донецька я не дуже хотів, бо Kindle Fire HD зі Львова “Нова пошта” везла мало не тиждень), або у не надто доброму стані, або передоплата, або дорого.

Я вже навіть згоден був трохи переплатити трохи за доставку, як надибав у групі “FREE SHOP ▪ Івано-Франківськ” вКонтакті оголошення про продаж якраз Motorola Razr Droid Maxx так що я відразу написав продавцю, трохи поторгувався ( 🙂 ) і домовився про покупку. Причому телефон продавець привіз і дав погратися вживу 🙂

Ще довелося потім побігати по сервісних центрах “Інтертелекому” аби прошити у девайс номер, та це вже зовсім інша історія, яка затягнулася аж на три дні!


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 thoughts on “Як я купив Motorola Razr Droid Maxx