Як я купував Kindle 9


Я вже колись писав, що вирішив придбати собі хітову “читалку” Amazon Kindle 3 і от час настав: з’явилося трохи грошенят, та ще й друг попросив йому теж замовити такий ґаджет. Отож, купуємо Kindle, цілих два.

Оскільки знайомим купувати сумнівне б/в я не наважився, а сам грошей не маю аж стільки (у нас Kindle 3G коштує понад дві тисячі гривень), то одну книжку замовив на Aukro.ua, а іншу – прямо на Amazon.com. Замовляв практично в один день, тож можна би порівняти оперативність, якби не нюанси, яких почала виникати ціла купа.

Продавець з Аукро був змушений терміново поїхати у відрядження (про що попередив заздалегідь, але довелося чекати), потім виявився невеличкий дефект того Кіндла, що мав бути мені (виявив його продавець і запропонував заміну, знов довелося чекати), тож отримав я свою посилку тільки вчора.

А от з відправленням зі США все пішло зовсім не так гладко. Не хочеться цитувати Задорнова, але американці умудрилися підтвердити його підозри. Фактично, Kindle зі Штатів мав бути в мене ще позавчора, та його відправили чомусь через UPS, який знов-таки чомусь не доставляє в Україну (ну так мені сказали в службі підтримки Amazon і так було написано на сайті UPS). Хоча раніше я отримував речі саме через UPS і український сайт у них є.

Я взагалі не розумію, як таке могло статися, бо писав у саппорт двічі і першого разу мені відповіли “могла статися помилка, чекайте до 17 листопада” – прогнозована дата доставки). Невже американцю було начхати на свою роботу і просто влом зателефонувати на пошту і уточнити? Невже вони вперше відправляли товар в Україну і не знали, чи працює з нами UPS чи ні? Одним словом, 17 числа пакунок повернувся до продавця а разом з ним і мій гнівний лист 😉

Представник Амазону вибачився і пообіцяв відправити покупку цього разу кур’єрською службою (тут треба наголосити, що за доставку вже заплачено мною і чого вони відразу не відправили кур’єром я не розумію в принципі). При цьому вони вчинили якось дуже дивно: зробили повернення грошей на банківську карту за попередню покупку і відразу ж оформили нову покупку.

І все було би класно, та тут в історії з’являється нова дійова особа: український банк “Приватбанк”. Американці, вочевидь, звикли, що у їх клієнтів на платіжних картах купа грошей, а банківські платежі опрацьовуються миттєво, та ця ідилія розбилася об українські реалії. Бо повернення коштів від Амазону український “Приватбанк” буде обробляти цілих три дні (як мінімум, бо тут ще вихідні і менталітет), а зайвих 210 у.о. на моїй картці не було.

Тому вже кілька разів наївний Amazon намагається зняти долари з пустої карти, відкладаючи відправлення ще на день. І винен в цьому зовсім не я…

PS
Почитав сьогодні огляд Kindle Fire на одному ресурсі, який видався мені досить Kindle-орієнтованим (itdistrict.ru) та й задумався над покупкою чергового амазонівського ґаджета (до слова, його, здається, вже зламали хакери і тепер можна буде встановити альтернативну прошивку). Чи краще чекати обіцяного нещодавно Amazon-смартфона, як гадаєте?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 thoughts on “Як я купував Kindle

 • NeoLans

  Ну прям ціла історія. На разі із закордонних хіба Єбеєм користувався. Слава Богу все ок. В т.ч. і час доставки замовлень.

  • Akceptor Від автора

   Чесно кажучи, я такого не чекав від Амазону. Сьогодні писав у банк – термін зарахування грошей складає 5-7 днів, тобто грошей ще нема. А післязавтра Амазон скасує замовлення через несвоєчасну оплату.

   • Sergiy Beley

    1. Фоловав би мій блог. то ти би це знав.
    2. UPS з ними працює і досить добре (проте доставка здійснюється в офіс а не під двері, для цього треба амазону залишати правильний № телефону)
    3. Я робив так:
    а) позичив гроші, поклав на картку, за 3 дня зняв і знов поклав
    б) попросив повторити оплату, тоі у них каунтер збивається і маєш знову 5 днів 😉

    • Akceptor Від автора

     1. Номер телефону правильний був.
     2. Трек на UPS сказав наступне: “Status: Returning to seller”, на UPS Ukraine: “THE SERVICE SELECTED IS NOT AVAILABLE TO THE DESTINATION ADDRESS” і ніяких дзвінків.
     3. Я отримував через UPS посилку зі Штатів уже. Проблем не було.
     4. Я через два дні після покупки повідомив сапорт про те, що посилка повертається. Мені сказали чекати ще тиждень (якби хотіли, то перевірили б у той самий день).
     5. Я твій блог зафоловив, але чогось не бачив постів у ньому нових, може проїхав. В любому випадку мені не катить знімати-класти гроші, бо картка у доларах, а за обмін туди-сюди платити я не хочу.

 • Гапочка

  Я для доставки зі Штатів користуюся http://www.Viaddress.com уже декілька місяців і цілком задоволена. Я купую на Amazon.com та Ebay.com і не маю проблем, а ціни за доставку найнижчі з-поміж конкурентів.

  • Akceptor Від автора

   А сенс? Переважно ж можна замовити доставку напряму, без посередників. Не знаю як кому, а мені різного роду посередники не надто подобаються.