Як видалити Microsoft Office 2003 2


Часи, коли я займався наданням різного роду навколокомп’ютерних послуг (типу встановлення Windows, настройки операційної системи, пошуку драйверів), давно минули, та і досі друзі іноді звертаються про допомогу. Оце сьогодні приносили ноутбук, на якому було пошкоджено установку Microsoft Office 2003 (офіс при запуску намагався довстановитися і просив диска; диска, ясна річ, не було). Ситуація ускладнювалася тим фактом, що видалити Microsoft Office 2003 не вдавалося.

Через панель керування видалення не проходило через відсутність інсталяційних файлів (так само просило диск з файлами установки Microsoft Office), а програми для чистки реєстру з функцією деінсталяції так само чомусь пасували. Які ж є рішення для того, аби швидко видалити Microsoft Office?

Найпростіший для мене варіант – зробити все вручну. Ця операція включає два кроки: видалення файлів Microsoft Office і видалення записів про Microsoft Office із реєстру.

Щоб видалити файли Microsoft Office потрібно зробити от що:

1. Знаходимо папку Installer у папці, де у Вас встановлено Windows. Там шукаємо файл із розширенням *.MSI та назвою, що говорить про його належність до Microsoft Office. Видаляємо.
2. Видаляємо власне файли MS Office у папці ProgramFiles\Microsoft Office, а також у папках d:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\ (папка буде називатися OFFICE11 або з іншими цифрами, в залежності від версії). Тут треба мати на увазі, що 32-бітні програми у Windows 7 і Vista встановлюються у папку ProgramFiles(x86).
3. Шукаємо папки MSOCache/All Users у кореневому каталозі жорстких дисків і, якщо знаходимо такі (можуть бути прихованими), видаляємо з них папки, назва яких містить текст “0FF1CE}” (без лапок).
4. У деяких випадках може бути потрібно перед видаленням файлів Microsoft Office  зупинити службу Office Source Engine.

Для видалення посилань на Microsoft Office з реєстру Windows. Для 32-розрядних версій ОС Windows дивимося у наступних гілках реєстру:

Як видалити Microsoft Office

Як видалити Microsoft Office

Для 64-бітних систем дивимося отут:

Як видалити Microsoft Office

Як видалити Microsoft Office

В обох випадках зірочкою позначено наявність ще якихось символів у рядку, вони будуть різні для кожного випадку. Також додатково продивіться наступні розділи реєстру:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall – для 32-бітних ОС
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\
Uninstall
– для 64-розрядних ОС

і пошукайте у підрозділах параметр з назвою UninstallString та вмістом на кшталт бла-бла\Office Setup Controller\Setup.exe – видаляємо і їх також. Про необхідність робити резервні копії реєстру навіть не нагадую 😉

Тепер можна перезавантажити комп’ютер і згодом спробувати встановити Microsoft Office заново.

Якщо ж танці з бубном не для Вас, то перед такими радикальними діями можна спробувати скачати фікс від Microsoft: Microsoft Fix it 50416 – він вміє зробити все це автоматом, або ж спробувати оцю програму Program Install and Uninstall troubleshooter.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Як видалити Microsoft Office 2003

 • figl

  Серйозна інструкція. Поки що з такою проблемою не зустрічався. Але знаю випадки, коли люди видаляють програми через “shift+del”, а потім дивуються чому комп глючить і різні віконечка вилізають.
  🙂
  Я би в цьому випаку певне перевстановив офіс, але всіх проблем не знаю.

  • Akceptor Від автора

   Так от якраз справа у тому, що для перевстановлення офісу його треба спочатку стерти. А при стиранні офіс просить диск, якого, ясне діло, нема. При спробі оновлення – аналогічна картина. Тому єдиний варіант – повністю видалити офіс вручну або спеціальними утилітами. Оскільки Майкрософт навіть розробив такі програми спеціальні, то проблема явно не поодинока.