Як відстежити посилку? 3


Для тих, хто часто купує різні речі за кордоном, актуальною проблемою є відстежування посилок. Раніше для поштових відправлень з Китаю я користувався службою пошти Гонконгу, та останнім часом вона щось дуже тупить: навіть після того, як товар вже отримано іноді жодної інформації про нього на сайті Hong Kong Post отримати не вдається. Таке враження, що у китайців якийсь затяжний перекур.

Коли звернувся по допомогу у відстежуванні покупки до представника одного з інтернет-магазинів, в яких часто купую різні речі, той порадив мені сервіс Track-Trace (http://www.track-trace.com), який працює просто чудово і вміє знайти практично що завгодно. Окрім відстежування посилок, надісланих звичайною поштою, тут можна відстежити EMS, DHL, UPS та купу інших варіантів поштових відправлень.

У випадку зі звичайною поштою трек-номер має формат EE123456789XX, де перші дві букви означають тип відправлення, а останні дві – країну, з якої його було надіслано. Ці букви розпізнаються сервісом автоматично і відразу відображується потрібний результат. А за допомогою кнопки “Track With Options” можна вибрати країну призначення і побачити де востаннє було зареєстровано вашу посилку.

Також ви можете скористатися наступною формою:


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Як відстежити посилку?