Як відмінити СМС підписку вКонтакті


Всі користувачі соціальної мережі “Вконтакті” (vk.com), мабуть, знають про таку цікаву можливість як отримувати сповіщення про оновлення потрібних груп через СМС-повідомлення просто на мобільний телефон. Повідомлення про новини приходить у вигляді SMS із номера 9011 і є безкоштовними. У відповідь можна теж надіслати коротке текстове повідомлення (уже за гроші) і воно стане коментарем до останнього отриманого статусу. Загалом штука цікава і навіть корисна.

Проблеми виникають тоді, коли адміністатор групи вирішує оновлювати її вміст вночі. От уявіть собі що ви спите і нікого не чіпаєте, а тут о годині десь так другій ночі починається навала СМСок із апдейтами якоїсь групи. Не надто весело, правда? От я цієї ночі двічі прокидався від такого сюрпризу і, зрештою, просто виключив телефон, чого робити дуже не люблю – мало там що.

Почав шукати як же відписатися від СМС-повідомлень вКонтакті, бо, як не дивно, відписка від групи вКонтакті не означає відписку від СМС повідомлень про оновлення у ній. Спосіб відмінити SMS повідомлення від vk.com таки знайшовся і він досить простий (хоча у гуглі нормальну відповідь треба ще пошукати). Отож, для того, аби скасувати SMS підписку на якусь групу вКонтакті треба зайти у свій аккаунт в цій соціальній мережі, потім вибрати пункт “Мої налаштування”(Мои настройки), а в ньому пункт “Сповіщення” (Оповещения).

Далі шукаємо рядочок “Сповіщення через SMS” (Оповещения через SMS) і там бачимо коротку інформацію про те, куди приходитимуть СМС від vKontakte (це номер мобільного, до якого прикріплено обліковий запис мережі), а далі можна налаштувати СМС інформування про нові повідомлення.

Як відмінити SMS про оновлення вКонтакті

Як відмінити SMS про оновлення вКонтакті

Нас же цікавить пункт “Ви підписані на групи”, за яким іде список груп і сторінок, на які оформлено SMS-підписку. Для скасування підписки на новини якоїсь із груп досить просто натиснути на її назву і у діалоговому вікні, що з’явиться після цього, вибрати відповідь “Так”.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *