Як відключити рекламу на МТС 2


Компанія МТС останнім часом веде агресивну рекламну політику, спрямовану на переманювання абонентів інших мобільних операторів. Агресивність полягає у дуже гарних тарифах (нуль у мережі без обов’язкових поповнень, відсутність плати за з’єднання, дешеві дзвінки абонентам інших мереж), а також у просто нав’язливому “впарюванні “(інакшого слова не пібдеру) стартових пакетів перехожим. Не скажу, що тут рекламістам МТС, в ролі яких виступають переважно студенти, вдалося переплюнути навіть таких профі, якими є цигани та проповідники різних сект, але перехожі часто реагують на цих громадян ідентично.

Тим не менш, вже велика кількість людей, навіть серед моїх знайомих, стали абонентами оператора МТС. Але всі ми чудово знаємо, що безкоштовний сир буває лише у мишоловці, та й то лиш для другої миші 🙂 За все доводиться платити і МТС не просто відбиває абонентів у своїх конкурентів, але й розсилає “щасливчикам” небажану рекламу. Простіше кажучи, спам. Не буду розмірковувати про правомірність такого роду діяльності (мабуть, у угоді користувача, яку Ви а-пріорі приймаєте, ставши абонентом, все це прописано і з точки зору закону не підкопатися), краще розповім як відімкнути рекламу від МТС.

Першим вчинком, що приходить на думку, є подивитися у налаштуваннях СМС, бо створюється враження, що спам від МТС розсилається саме за допомогою шорокосмугових повідомлень (Broadcast Messages). Відключаємо послугу – результату немає. Висновок: хитрі МТСівці транслюють свою рекламу якось інакше. Шукаємо далі і наступним варіантом (окрім, звісно, дзвінків до оператора служби підтримки) є вбудовані сервіси SIM-карти.

До того, що наявність у телефоні SIM-карти додає до його меню ще один пункт (Приложения SIM, Меню Sim, STK, тощо) всі вже звикли настільки, що просто не помічають його. Як правило, у цьому пункті меню ховаються посилання на різного роду операторські контент-послуги типу платних гороскопів, погоди, чатів знайомств, у нашому ж випадку – ще й спам-розсилка. Отож, знаходимо у меню телефона пункт із операторськими послугами. Там заходимо у пункт МТС Клік -> Активація -> Відключити. Іноді, правда, простий шлях не спрацьовує і рекламна розсилка МТС не припиняється. В такому разі варто спочатку увімкнути відповідну послугу, а вже потім вимкнути її знову.

Варто при цьому мати на увазі, що послуга керується з боку оператора, тому, якщо Ви вирішите вставити свою SIM-карту у інший телефон, або й просто надовго виймете її з мобільного, то набридлива послуга має всі шанси увімкнутися заново.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Як відключити рекламу на МТС

 • crc83

  Класний пост. А як відключити рекламу яка маскується під послугу “Гудок”? Було б цікаво прочитати і про це.

  • Akceptor Від автора

   Я просто не користуюсь МТС, тому не дуже в курсі про всі їх рекламні трюки. Недавно попросили розібратися з уими рекламами – я по телефону пробував пояснити як відключити мережеві повідомлення, реклама йшла далі, тому довелося таки пертися фізично до власника телефона.
   Про “Гудок” не в курсі. Що воно таке?
   І взагалі, я бачу, ти МТС юзаєш. Варто його купити собі?