Як побороти Warning: cannot yet handle MBCS in html_entity_decode?


Як я вже згадував, ряд моїх сайтів розміщено на хостингу без підтримки PHP5 (відверто кажучи, не розумію чому б хостеру не оновити ПЗ, позбавивши тим самим багатьох клієнтів від проблем), тому іноді виникають проблеми, пов’язані з цим фактом.

Зокрема при установці деяких плаґінів для WordPress можна побачити повідомлення наступного плану: “Warning: cannot yet handle MBCS in html_entity_decode()“. У мене таке було із плаґіном для кросспостингу записів у ЖЖ (JournalPress). Виявляється, існує кілька способів боротьби із такими проблемами.


В ідеалі треба було б писати у службі підтримки хостера і просити оновлення до п’ятої версії PHP, та я спробував спочатку знайти якесь рішення самостійно. Як видно із повідомлення про помилку, проблема у функції html_entity_decode(), яка служить для перекодування. Замість неї можна використати функцію utf8_decode() – мені допомогло.

Другий варіант може спрацювати у тому випадку, коли на сервері встановлено php4, але увімкнено і підтримку PHP5 (наприклад хостер просто чомусь забув оновити ПЗ). В такому випадку можна змусити сервер сприймати всі файли із розширенням php як PHP5.

Для цього необхідно відредагувати файл .htaccess (він знаходиться, як правило, у кореневій папці сайту), або ж створити такий файл у разі його відсутності. У першому рядку слід написати наступний текст: AddType application/x-httpd-php5 .php і зберегти файл.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *