Як отримати знижку в “Антошці” 3


Цю статтю сміливо можна публікувати у рубриці “як я облажався”, хоча особисто я краще опублікував би її під тегом “особливості національного маркетингу”, щоб інші потенційні клієнти однієї з всеукраїнських мереж товарів для дітей були в курсі нюансів. Отож мова піде про дисконтну карту мережі “Антошка”, про те, як нею правильно користуватися, а також про те, як мережа дитячих мрій може нефігово винести мізки дорослим дядькам типу мене.

А почалося все з того, що я собі захотів купити Mindstorms і зробити це вирішив у інтернет-магазині “Антошки”. Чому саме там? Просто у мене є дисконтна картка, на яку не завадило б набрати трохи бонусів 🙂 Прикол у тому, що дисконтні картки “Антошки” накопичувальні і, аби отримати знижку, треба за рік потратити досить серйозну суму (від розміру суми залежить розмір знижки), а ціна Lego Mindstorms якраз чимала.

Довго не думаючи, я собі культурно зареєструвався на сайті мережі (antoshka.ua), вказавши при реєстрації номер дисконтної карти, вибрав забавку, зробив замовлення і вже дні за два мав можливість прошити Mindstorms під LeJOS і гратися у роботів. Все було б супер, але тут щось пішло не так…

Я іноді купую щось у франківському магазині “Антошка” і от помітив, що знижки за картою як не було, так і нема: гроші за покупку Lego Mindstorms на дисконтну карту не зарахувалися 🙁

Намагаючись з’ясувати у чому, власне, справа, я зателефонував на гарячу лінію “Антошки” і виявив ось що. По-перше, існує не один, а цілих два сайти: antoshka.ua – це сайт самої мережі, а інтернет-магазин знаходиться на сайті antoshka.com.ua і, це важливо, ці ресурси між собою не пов’язані ніяк! По-друге, кошти за покупку на дисконтну карту нараховуються тільки при умові покупки через сайт інтернет магазину antoshka.com.ua і НЕ нараховуються при покупці на ресурсі antoshka.ua. По-третє (контрольний у голову), не зважаючи на той факт, що при реєстрацї в інтерне-магазині antoshka.com.ua ви вказуєте номер дисконтної карти, при покупці номер карти необхідно вказати у примітці до замовлення, бо інакше все одно гроші за покупку зараховано на карту не буде. Фанфари.

Antoshka.ua

Таке враження, що існує якісь два паралельні виміри з двома різними мережами “Антошка”. Я вже навіть замумнівався, та от зробив скріншот адреси “Антошки” в Івано-Франківську на обох сайтах: інформація співпадає, отже паралельні виміри перетинаються у торговому центрі за адресою Івано-Франківськ, Незалежності 87 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Як отримати знижку в “Антошці”

  • Дверці

    Я часто купую речі в магазині “Антошка” в Чернівцях, на Проспекті, там завжди класно обслуговують і нараховують всі бонуси, ще й перепитують чи прийшли вони мені минулого разу. Може ви потрапили до їхніх типу-конкурентів-плагіатів, ехехех… Такого ще не чула))

    • Akceptor Від автора

      Тому що це фізичний магазин, а не інтернет-магазин. Я тому і напасав статтю цю, що різниця між магазином “Антошка” і їхньою інтернет-репрезентацією просто вражає.