Як отримати гроші за чеком Google Adsense 12


Хоча новорічні свята – то, як правило, привід до трати грошей, а не до їх заробітку, я розкажу про те, як гроші отримати (спочатку, звісно, треба заробити, але то вже інша історія).

Припустимо, що перед самими святами ви отримали чек від популярної системи контекстної реклами Google Adsense і тепер хочете отримати зароблені гроші у вигляді готівки. Для цього чек треба віднести у банк і залишити на інкасо. Процедура тривала і ще й часто дуже не безкоштовна, тому навряд чи вийде отримати гроші ще до Нового Року. Та й працівники банків часто дивляться на чек від Google Adsense отакими очима:

О_о


Більш зручний та швидкий варіант отримання грошей за чеком полягає у тому, щоб  скористатися можливостями системи Приват-24 (там треба бути зареєстрованим, звісно, і мати картку “Привтбанку”, краще за все валютну і у тій валюті, у якій отримуєте чек).

Як отримати гроші за чеком Google Adsense

Як отримати гроші за чеком Google Adsense

Заходимо у Приват-24 і обираємо пункт меню “Ще -> Послуги -> Чеки Google”.

Тепер ми повинні побачити форму, у яку пропонується завантажити зображення чеку, відсканованого з обох боків (не забудьте поставити свій підпис на зворотній стороні чеку перед тим, як сканувати).

Приват-24: як отримати гроші за чеком Google

Приват-24: як отримати гроші за чеком Google

Зверніть увагу на вимоги до файлу та якості зображення та не переплутайте лицьову сторону зі зворотом 🙂 Також тут треба обрати картку, на яку будуть зараховані кошти. Якщо все вірно, тиснемо кнопку “Продолжить”.

Приват-24: як отримати гроші за чеком Google

Приват-24: як отримати гроші за чеком Google

Нам повідомлять, що заявку на акцептацію прийнято і нагадають адресу, на яку слід надіслати оригінал чеку.

Що це дає? Справа у тому, що банк, де ви хочете отримати гроші за чеком, повинен перевірити факт видачі чеку банком-емітентом, а це займає трохи часу. “Приватбанк” ініціює перевірку при отриманні сканованої копії чеку, тож поки оригінал чеку прямує до Дніпропетровська, перевірка вже триває. В результаті готівку ви отримаєте швидше.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 thoughts on “Як отримати гроші за чеком Google Adsense

  • Akceptor

   3% це ще дуже мало, повір. А 1% при зйомі готівки – вперше чую. Якщо я на зарплатну картку переведу, то яка комісія може бути? Та й я і валютну використовую для покупок в інтернеті і гроші не знімаю з неї.
   Але, якщо знаєш банк, де можна зробити інкасо швидше і дешевше, – то поділися інфою 😉

   • iphone5

    Ну в мене розрахункова картка – цей 1% знімає одразу при вхідному платежі. А якщо кредитна – то знімає вже, коли беру готівку в банкоматі.

    На рахунок зарплатної не знаю. Якщо туди можна отримувати кошти, і знімати без комісії, то чудово, але я думаю там той 1% так само зніме при вхідному платежі.

    А для розрахунків в інтернет радив би Visa Virtuon: http://konus.org.ua/visa-virtuon-chudove-rishennya-dlya-paypal/

    Якщо більше 5 платежів в рік, то Visa Virtuon значно вигідніше.

    • Akceptor Від автора

     Я переважно віртуальною картою від Приватбанку і оплачую всі покупки. Але отримувати на неї гроші за чеком не дуже хороша ідея – купую у різних місцях, тож може реквізити хтось уже і спер.

 • sod100

  Було би що переводити, а комісія це фігня. Вона всюди є і нікудити ти не дінешся. Дасть Бог, може за цілий 2013 рік назбираю на перший чек.

 • Sergey

  Всегда обналичивал в Авале, теперь у них 10 долларов коммисия и 20 залог, придеться начать работу с нелюбимым ПриматБанком)