Як накрутити відвідуваність сайту (частина 6) 5


Tor_logoНарешті зібрався дописати останню частину статті про накрутку лічильників відвідуваності сайту і сьогодні ми спробуємо змінити IP за допомогою TOP. Для початку сам TOR треба скачати. Насправді якщо б ми просто хотіли користуватися мережею TOR для перегляду Інтернету, то можна скачати browser bundle – браузер з вбудованим TOR, де досить просто клікнути іконку на робочому столі. Але давайте зробимо все цікавіше і скачаємо консольну версію TOR яка є у пакеті Vidalia Bridge Bundle (лінк на сторінку скачування, у мене версія 0.2.4.22-0.2.21-1).

Встановлюємо у дефолтну папочку (у мене це c:\Program Files (x86)\Vidalia Bridge Bundle), заходимо туди і бачимо папку Tor\ з файлом tor.exe всередині. От його нам і треба 🙂 Але щоб далі не заходити щоразу у таку папку, а просто юзати команду tor ми можемо додати папку інсталяції до змінної PATH. У консолі набираємо отаке:

> set PATH=%PATH%;”c:\Program Files (x86)\Vidalia Bridge Bundle\Tor\

Тепер досить просто в тій же консолі набрати tor і почекати десь хвилину-дві поки відбудеться конект до мережі TOR, зручно. Також ми можемо змінити цю системну змінну просто з нашої програми.

Наступний крок – сайт, де ми зможемо перевіряти нашу IP адресу. Беру перший-ліпший: http://www.whatismyip.com/ – це не так принципово, аби лиш показував ІР.

Тепер переходимо безпосередньо до клікера і модифікуємо його так, щоб він просто відкривав вищевказаний сайт, це не має бути складно. Далі треба модифікувати налаштування браузера таким чином, щоб для виходу в Інтернет використовувався проксі-сервер. Звернуть увагу на те, що TOR представляє собою SOCKS-проксі, а не звичний для більшості пересічних користувачів HTTP-проксі.

В результаті маємо отримати щось таке:

public static void main(String... args) {
    //Init
    FirefoxProfile profile = new FirefoxProfile();
    //Proxy
    profile.setPreference("network.proxy.type", 1);
    profile.setPreference("network.proxy.socks", "localhost");
    profile.setPreference("network.proxy.socks_port", 9050);
    WebDriver driver = new FirefoxDriver(profile);
    driver.manage().deleteAllCookies();
    //Open site
    driver.get("http://www.whatismyip.com");
  }
Перевіряємо (не забудьте запустити команду tor з консольки):
TOR: підміна IP-адреси

TOR: підміна IP-адреси

Ух ти, та я ж німець 🙂

Залишилося програмно запустити TOR перед браузером і завершити його після того, як браузер буде закрито. В ідеалі після перезапуску зміниться і ваша IP адреса, тому можна просто зробити якийсь цикл і насолоджуватися. Але як запустити TOR? Ця задача вирішується насправді у 2 рядочки коду:

1
2
    Process torProcess = Runtime.getRuntime().exec("c:\\Program Files (x86)\\Vidalia Bridge Bundle\\Tor\\tor.exe");
// ТУТ РОБИМО СВОЇ СПРАВИ
    torProcess.destroy();

Перший рядок виконує наш tor.exe (я вказав повний шлях до файлу, зі змінною PATH поекспериментуйте самі) і отримує посилання на об’єкт типу java.lang.Process, який уособлює запущений нами tor.exe – це буде потрібно для другого рядочка, який повинен зупинити TOR після завершення клікером своєї роботи.

Як все це виглядає зараз? То трохи великий шмат коду, тому дивіться файл на GitHub – я додав ще логер, аби було видно в консолі що ж робить наш клікер. Наразі ніякої обробки помилок, тому як щось піде не так… 😛


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Як накрутити відвідуваність сайту (частина 6)

  • Akceptor Від автора

   Та ну, це ж елементарно 🙂
   Насправді від цієї накрутки, звісно, користі не буде, я про це чесно попередив. Тут ми маємо просто демонстрацію того, як працює selenium – такий собі невеличкий лікбез для потенційних AT/QC 🙂
   Наступні статті будуть цікавіші, бо я планую почати робити клікер для гри, а боти для онлайн ігр досить популярні штуки 🙂

   • Владислав

    А ця вся шарада з накруткою не може нагнати на себе гнів пошуковиків? Бо наскільки я знаю, накрутка через серфінг вичисляється гуглом і він заганяє сайт під жорсткі фільтри

    • Akceptor Від автора

     Не впевнений, але тут трафік йде не з інших сайтів (хоч можна і таке зробити), а просто прямі заходи, тому пошуковики про це знати не можуть (ну хіба як ти собі Google Analytic поставив на сайт). Ясне діло, що як почнеш склікувати таким макаром собі рекламу, то забанять зразу. А просто заходи навряд – це ж ціла галузь існує для тестування веб-сайтів (у різних браузерах, тощо), тому все легально, думаю.