Як накрутити відвідуваність сайту (частина 2) 2


SeleniumПродовжуємо розробку програми для накручування відвідуваності сайту. У попередній частині ми визначилися з інструментами і встановили їх на свій комп’ютер, а зараз приступаємо до власне програми (називатимемо її клікером, хоча насправді ви вже погодилися, що клікати на рекламу вона не буде.). Для початку потрібно створити порожній Maven-проект, послідовність кроків як це зробити в IntelliJ Idea описано отут – просто повторюємо частину інструкції под назвою “Creating a project with a Maven module”.

У результаті ми маємо отримати порожній проект, який робити нічого ще не вміє, але служить таким-собі контейнером для нашого клікера. Якщо ви переглянули мою презентацію про maven, то знаєте, що таке залежності (dependencies) і як їх додати до проекту, а також маєте уявлення про структуру головного файлу maven-проекту: pom.xml

Для роботи з браузером ми повинні додати нашому проекту у залежності бібліотеки Selenium WebDriver і драйвер для браузера Firefox. Для цього додаємо у секцію dependencies файлу pom.xml наступні рядки:

<dependency>
  <groupId>org.seleniumhq.selenium</groupId>
  <artifactId>selenium-java</artifactId>
  <version>2.42.2</version>
</dependency>

Результат має бути отаким:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<projectxmlns="http://maven.apache.org/POM/4.0.0"xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"xsi:schemaLocation="http://maven.apache.org/POM/4.0.0 http://maven.apache.org/xsd/maven-4.0.0.xsd">
  <modelVersion>4.0.0</modelVersion>
  <groupId>akceptor.org</groupId>
  <artifactId>Demo</artifactId>
  <version>1.0-SNAPSHOT</version>
  <dependencies>
    <dependency>
      <groupId>org.seleniumhq.selenium</groupId>
      <artifactId>selenium-java</artifactId>
      <version>2.42.2</version>
    </dependency>
  </dependencies>
</project>

Тепер створюємо у папці main/java клас, який будемо запускати, тож він мусить містити метод public static void main з десь таким вмістом (я просто скопіпастив):

import org.openqa.selenium.WebDriver;
import org.openqa.selenium.firefox.FirefoxDriver;

/**
 * Created by Akceptor on 22.06.2014.
 */
public class Main {
  public static void main(String... args) {
    WebDriver driver = new FirefoxDriver();
    driver.get("http://akceptor.org");
  }
}

Якщо запустити на виконання цей код, то через деякий час отримаємо вікно браузера Firefox, в якому буде відкрито мій сайт http://akceptor.org – програму-мінімум виконано 🙂 У наступній частині будемо переходити до клікання по сайту, бо ж просто заходити на головну сторінку – то занадто просто.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Як накрутити відвідуваність сайту (частина 2)