Як накрутити відвідуваність сайту (частина 1) 1


Java і я

Java і я

Отже, ви вирішили накрутити відвідуваність сайту, простіше кажучи, нагнати на нього трафіку від всіляких ботів аби просто збільшити цифри на лічильнику? Давайте відкинемо роздуми про те нащо це може бути потрібно зробити (сподіваюся, всім ясно, що казочки про якусь кореляцію між тими цифрами і реальною користю від сайту – міф) і просто поставимо собі гіпотетичне завдання. Скажімо, ми хочемо накрутити лічильник аби замість 10 відвідувачів на день він показував 100 чи навтіь 1000.

Способів накрутити лічильники є дуже багато, починаючи з спеціалізованих утиліт типу topgen (я не впевнений, що вона все ще працює), ресурсів для тестування web UI типу browsershots.org, всяких бірж трафіку і закінчуючи сайтами для заробітку в інтернеті (як правило, вони лиш так позиціонуються, бо єдиний, хто заробляє там нормальні гроші – власник сайту), де можна тупо купити відвідувачів.

Цю статтю призначено для людей, які не в курсі що і як робити, але здатні самостійно прочитати кілька сторінок текcту і руки у них ростуть із правильного місця.

Оскільки ми тут теоретизуємо, то давайте спробуємо накрутити лічильники бесплатно і власними руками. Відразу приймемо отакі умови:

  1. все, що виробите, ви робите на власний страх і ризик;
  2. отриману з моїх статей інформацію не будете використовувати для накручування банерних показів, клікання по рекламі чи якогось іншого обману

Отже зараз ми почнемо створювати власну простеньку програму для накрутки відвідуваності сайту. Перш ніж почати, подивимося, що ж за інструменти ми використовуватимемо. А це:

  • Java – саме мовою Java ми будемо користуватися. Скачати Java можна тут, цілком достатньо JDK 1.6, але підійде і новіша версія.
  • Maven – популярна система для збирання java проектів і менеджер залежностей для них. Скачати Maven безплатно можна тут, його написано на Java і запускається він просто з жорсткого диску, без установки.
  • Якусь IDE для розробки на Java. Я пропоную IntelliJ IDEA – вона безкоштовна (community edition), а якщо бажаєте додаткових функцій, то можна купити ліцензію, або 30 днів покористуватися пробною версією (між іншим, вона, здається, має вбкдований maven).
  • Веб-бравзер. Я пропоную FireFox, хоча можна практично будь-який інший, але приклад буде для файрфокса, оскільки цей веб-переглядач підтримує цілу купу налаштувань, в тому числі дозволяє досить просто змінти  user-agent  і прикидатися зовсім іншим бравзером, а саме це нам і треба.

Після скачування і встановлення перелічених вище програм раджу звернути увагу на отаку інструкцію: http://maven.apache.org/guides/getting-started/maven-in-five-minutes.html і спробувати її відтворити. Основна ідея: самостійно зробити і запустити простенький HelloWorld проект.

У продовженні статті почнемо створювати простенький проект, який запускатиме веб-бравзер FireFox  і заходитиме на потрібний нам сайт. А поки-що я йду спати. Добраніч 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Як накрутити відвідуваність сайту (частина 1)