Як імпортувати RSS блогу у паблік вКонтакті


Продовжуємо теревені про інтеграцію соціальних мереж та RSS. Якщо у вас є власний блог, то, ймовірно, ви вже завели для нього публічну сторінку вКонтакті і публікуєте туди ананси нових дописів. Вочевидь, ви робите це вручну і навряд чи такий стан справ комусь може подобатися, тим паче, що вКонтакті має власний механізм імпорту RSS стрічки у паблік. Просто за замовчуванням його вимкнено. Як включити публікацію своєї RSS у паблік? Для цього доведеться поспілкуватися із службою підтримки, та давайте спочатку подбаємо про те, аби це спілкування було плідним, як оце у мене 🙂

Розглянемо приклад пабліку, який я створив спеціально для свого блогу. Його адреса http://vk.com/akceptororg (між іншим, підписуйтесь на новини – буде цікаво). Тип пабліку – “сторінка”, це важливо. Важливо також, щоб у цьому пабліку вже були анонси публікацій з блогу (агент підтримки вКонтакті може захотіти доказів, що паблік зроблено саме з метою просування блогу), а також у описі сторінки напишіть людський текст, виберіть категорію “веб-сайт” і вкажіть посилання на свій блог. Як це зроблено у мене, можете подивитися самі.

Отак виглядає сторінка налаштувань імпорту-експорту

Отак виглядає сторінка налаштувань імпорту-експорту типової групи ВК

На додачу непогано було б встановити на блог ще й віджет вКонтакті, який був би прив’язаний до пабліку – щоб ні в кого вже не виникало сумнівів у взаємозв’язку блогу та сторінки у соцмережі. У мене цей віджет встановлено у тому місці в сайдбарі, де відображається реклама Google AdSense (хоч на неї ніхто і не спішить натискати) – там же і віджет від мережі Facebook. Не стверджуватиму, що все це робити обов’язково, але агент підтримки кілька разів наголошував, що імпорт RSS у паблік відкривають тільки для “дзеркалювання” блогу, тому зайвим не буде 🙂

Коли марафет наведено, можна писати у службу підтримки вКонтакті (http://vk.com/support). Пишете запит наступного плану: розвиваю блог, створив паблік у якості представництва ресурсу вКонтакті, хочу отримати можливість автоматичного оновлення через RSS, бо вручну робити це довго та незручно. Переговори можуть зайняти кілька днів – агенти підтримки вКонтакті мають багато роботи. Та, зрештою, можливість імпорту активують і на сторінці налаштувань пабліку (“Налаштування сторінки -> Додаткові налаштування” окрім опції експорту у Twitter з’явиться ще й кнопка “Імпорт RSS”.

Налаштування імпорту у паблік із RSS

Налаштування імпорту у паблік із RSS

Все, тепер нові публікації з блогу автоматично анонсуватимуться на вашій публічній сторінці вКонтакті. Наостанок хочу подякувати агентові підтримки #314 за допомогу у активації імпорту RSS.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *