Як грати Pirate Clan у Facebook


Я вже трохи пробував писати про тенденції серед популярних іграшок у Facebook і зокрема про такі ігри як Pirate Clan, Viking Clan та WestWars. У першу з них я кілька днів погрався поки хворів і лежав з температурою, тому непогано обізнаний у механіці і навіть виробив власну стратегію, яка допоможе початківцям.

Якщо ви любите грати ігри у Facebook і збираєтеся погратися в Pirate Clan – то мої поради точно стануть у пригоді і зекономлять купу часу та нервів. Отож почнемо спочатку і уявимо, що тільки зареєструвалися у грі. Нам відразу пропонують вибрати один з трьох класів і стать персонажа. Потім це можна буде змінити за ігрову валюту, так що можна не заморочуватися. Крім того, на 100 рівні стануть доступними ще 3 престиж-класи із набагато кращими характеристиками.

Як грати Pirate Clan у Facebook

Як грати Pirate Clan у Facebook

Всього у персонажа є 5 характеристик: життя, енергія, атака, захист, витривалість. Життя показує скільки шкоди ви можете отримати у бою до того, як доведеться лікуватися, енергія служить для виконання квестів, витривалість – для дуелей з іншими гравцями і боїв з босами. Для чого атака і захист здогадайтеся самі 🙂

Крім боїв та квестів у грі є ще досягнення (ачівки), які даються за певну кількість квестів, дуелей, атак на босів, накопичених грошей і т.п. З досягненнями нічого особливо не намудруєш, тому на них можна сміливо поки забити. Зоседедимося на прокачці персонажа.

Першим ділом нам треба визначитися з тим, які з 5 характеристик розвивати. За кожен отриманий рівень персонажа нам дають всього 5 очко, які можна вкласти у розвиток характеристик. Один пункт всіх характеристик коштує одне очко навику,  окрім витривалості (stamina) – вона коштує вдвічі дорожче.

Стратегія гри Pirate Clan у Facebook

Стратегія гри Pirate Clan у Facebook

Взагалі є кілька непоганих стратегій гри у Pirate Clan. Найбільш поширена на англомовних ресурсах – стратегія танка. Її суть у тому, щоб максимально прокачати кількість життя і захист, а потім вірити що вороги нападатимуть і мертимуть як мухи. Це цікаво, але, як на мене, це якийсь пасивний підхід.

На ілюстрації вище я показую свій розклад характеристик. Як бачите, він орієнтований на атаку 🙂 Кількість здоров’я та захисту мінімальний – мого персонажа “виносять” за 1-2 атаки, але таким чином я впевнений, що вночі ніхто не нападатиме – на поранених персонажів нападати не можна. З іншого боку у мене велика атака, що дозволяє спричиняти багато шкоди ворогам і босам.

Енергія потрібна для квестів, тому на перших порах варто вкладатися якраз у неї. Я б сказав, що це робити слід до тих пір, поки вдається підіймати рівень персонажа суто за рахунок квестів і кількох дуелей. Далі акцентуємо на витривалість – вона і є головним козирем.

Як грати у Pirate Clan

Як грати у Pirate Clan

Окрім прокачування характеристик можна ще оснастити свого персонажа певним корисним оснащенням. Його всього 4 види: 2 зброї, помічник і корабель. Найбільш потужні речі можна купити за спеціальну валюту (а вона продається за справжні гроші і у невеликих кількостях отримується за підвищення рівня), досить непогані випадають з босів, а також крафтяться гравцем. Найгірші можна просто купити в магазині чи отримати в подарунок.

Суть системи у тому, щоб за день атакувати якомога більшу кількість босів (а їх буває багато вранці і ввечері) – для цього треба “зафрендити” 100500 людей, які грають у цю гру. Зате можна завести нові знайомства і попрактикувати свою англійську 🙂 Кожен більш-менш пристойний бос має якусь мінімальну планку шкоди, після спричинення якої ви можете претендувати на дроп. Тому вигідно атакувати 5 босів і мінімально їх подубасити, а не просто самому вбити тільки одного.

Pirate clan - стратегія гри

Pirate clan - стратегія гри

Отже моя стратегія проста, як двері: зранку тратимо 15 хвилин на атаку всіх доступних босів і виконання всіх квестів та дуелі. Коли шкали енергії і витривалості спустіють – можна спокійно йти на роботу і не паритися за гру протягом дня – якраз відновляться потрохи.

Увечері після роботи повторюємо процедуру і робимо всякі інші речі (тут є лотерея, міні-ігри, щоденні завдання). Йдемо спати з чистою совістю 🙂 За рахунок такої атакуючої прокачки ми ворогів “виносимо” легко, а вони нас задовбувати просто не можуть, бо персонаж випадає “в кому”. Ну хіба ви когось таки добряче розізлите 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *