Як досягти успіху 2


Як досягти успіху? Це питання цікавить багатьох людей і кожен може дати на нього свою відповідь. От наприклад буквально сьогодні я натрапив на поради Білла Гейтса, яким, як кажуть, уже чотири роки. А вони все ще актуальні, особливо актуальні для випускників ВНЗ, які оце нещодавно відсвяткували останній дзвоник і вже на всю котушку готуються до останнього гучного святкування у своєму студентському житті: випускного. Щоб не вдаватися в зайві деталі, просто залишаю тут посилання на поради засновника Microsoft: http://korchma.net.ua/11-pravyl-uspihu-vid-billa-hejtsa/ – читайте і вчіться, панове.

Інший варіант того як досягти успіху вже вкотре демонструє нам сусідня Росія із її провідними нанотехнологіями. Також буквально на днях у інтернеті промайнула новина про російський аналог iPhone, оснащений чіпом російської ж системи навігації “Глонасс”, причому “перший російський смартфон”, що продаватиметься під брендом МТС Глонасс, виготовлятимуть китайці (чи то корейці, не так важливо) і продаватиметься він, як і має бути, вдвічі дорожче за собівартість. А щоб хоч якось приглушити конкуренцію росіяни планують обкладати телефони без чіпу Глонасс (а це, наразі, всі існуючі телефони) додатковим податком. Рашн бізнес у всій красі.

Наприкінці декілька слів про мій невеличкий персональний успіх: кілька днів назад я випадково помітив, що цей блог прийняли до української рубрики гугловського каталогу DMOZ. Вважаю це певною ознакою якості і стимулом.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Як досягти успіху

  • gorih

    Китайці вже роблять ці свої чайнафони, а тепер будуть для росіян робити копії айфонів. Ну це взагалі якись абсурд

    • Akceptor Від автора

      Не копії, а єдиний і неповторний телефон з підтримкою навігації через підводні супутники ГЛОНАСС. І, звісно, по ціні айфона 🙂