Як читати довільну RSS через Twitter


У попередньому дописі я розповідав про те, як можна отримати RSS-потік із соціальної мережі “вКонтакті” і підписатися на паблік вКонтакті через будь-який RSS-агрегатор. Проте зараз епоха RSS-рідерів вже потрохи відходить у минуле і все більше людей проводить час у соціальних мережах. Отож, давайте поговоримо про те, що робити, якщо ви хочете читати довільну RSS-стрічку за допомогою Twitter (тобто публікувати анонси публікацій у свій Twitter-аккаунт).
Тут у нагоді нам стане інший безкоштовинй сервіс TwitterFeed, який дозволяє легко перенаправити RSS трансляцію у Twitter. Якщо хочете просто читати новини, то доведеться завести новий обліковий запис у Twitter і потім зафоловити його, якщо ж хочете публікувати анонси з трансляції просто у себе – сміливо додавайте власний аккаунт.

Для початку використання TwitterFeed необхідно там зареєструватися. Або ж можна увійти за допомогою популярних OpenID сервісів авторизації, наприклад LiveJournal (у всії є аккаунти в ЖЖ?), Blogger чи Google (насправді варіантів більше, але ці, як на мене, найпопулярніші). Залогінюємося, натискаємо кнопочку “new feed” і переходимо до першого кроку створення трансляції.

Як читати довільну RSS через Twitter

Як читати довільну RSS через Twitter

Тут треба ввести назву стрічки (суто для себе), її RSS-адресу (можна просто вказати головну сторінку блогу і твіттерфід спробує знайти там трансляцію самостійно). Потім натикаємо кнопку “test rss feed” і чекаємо на результат перевірки. Якщо все гаразд, то можна переходити до наступного кроку.

Як читати довільну RSS через Twitter

Як читати довільну RSS через Twitter

На вибір нам дають три варіанти того, куди можна публікувати потік: це Twitter, Facebook та LinkedIn. Різниці особливої немає – після вибору соціальної мережі нам запропонують у ній авторизуватися і далі можна налаштовувати саму трансляцію. Наприклад, доречно може бути вказати хештеги (особливо, якщо ви плануєте використовувати не одну RSS-стрічку, а кілька).

Палю тему: використовуючи пост про те, як читати вконтакті через RSS і сервіс twiterfeed можна запросто наповнювати свою твіттер стрічку різними ідіотськими цитатами із пабліків у автоматичному режимі, тобто створити такий-собі бот для Twitter. А як далі отримати з цього зиск, думаю, розповідати не треба 😉

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *