Я не халявщик, я – інвестор 30


Як я вклав гроші в МММ-2011 і що з того вийде…

Як я вже згадував трохи раніше, я вирішив зробити тестовий вклад у нову піраміду Сергія Мавроді МММ-2011, насамперед тому, що наразі ніхто й не приховує: це – фінансова піраміда. Якщо нема казочок про форекс, інвестиції, розробку яких-небудь нанотехнологій – це вже приємно. Нам відверто кажуть: це лохотрон, але й тут можна заробити 😉

Тож я вирішив вкласти невелику суму у розмірі 250 гривень, для чого спочатку зайшов на сайт Мавроді (sergey-mavrodi.com – єдиний офіційний сайт, не варто вірити іншим ресурсам) и тицьнув кнопочку “Регистрация”. Та самостійно зареєструватися не вийде, спочатку слід вибрати собі десятника, сказати йому свій номер телефону, e-mail, та ім’я і вже він зареєструє Вас.В двох словах про саму піраміду. Вона являє собою ієрархію, в якій зберігаються гроші вкладників. Десятник – людина, що вибирається з числа самих вкладників і тримає в себе гроші своєї “десятки” (насправді в його структурі може бути і 20 і 50 осіб), вище на нього – сотник, далі тисячник і т.д. Сам Мавроді на вершині 😉

Забрати гроші можна у свого десятника зі спільної казни, якщо у казні не вистачає ресурсів, то десятник бере їх через сотника у сусідніх десяток. Все досить заплутано на перший погляд, але з іншого боку вкрасти всі гроші буде нелегко, це займе деякий час.

Отож, вибравши собі десятника, я постукав йому у скайп, отримав реквізити на оплату і реєстраційні дані. Навіть нічого не заплативши, можна потрапити у аккаунт і подивитися як воно. Після реєстрації вказуєте електронну пошту людини, що Вам порадила таку сумнівну справу (при бажанні спробувати пишіть мою: akceptor{песик}gmail.com, на наголошую – краще не зв’язуйтесь), номер банківської карти, на яку згодом отримуватимете прибуток (карти “ПриватБанку” не використовуйте – він рахунки клієнтів, яких запідозрив в участі у МММ, просто блокує).

В принципі, ці дані можна ввести і трохи пізніше, щоправда без номера картки Ви не отримаєте 20 у.о. подарунку на депозит (я от ще не отримав, бо лише замовив картку у банку). Курс МММд змінюється щовівторка, наразі прибуток становить 20% на місяць (я купив МММд 14 жовтня, тож після 14 листопада матиму перші результати).

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 thoughts on “Я не халявщик, я – інвестор

 • molinski

  Слідкую:)
  Але ж і хитра пика в злого генія піраміди.
  Якщо чесно то ця піраміда – найпростіша система. Хоца найпростіше – найдієвіше.
  Там 20 у.о на депозит через місяць чи три видадуть (десь таке читав).
  Питання:
  чи є мінімум для вкладу ?
  чи є можливість прикрутити вебмані?

  І взагалі зараз цифрова ера, для чого банки :-\
  П.С.:(а шо ви маєте з рекламки знизу “Курудзи”? чи воно вигідне, і де таке взяти в такому випадку..)

  • Akceptor

   Відповідаю на запитання, наскільки сам зрозумів 🙂
   Через WebMoney брати участь у МММ-2011 не вийде – ця система забороняє різного роду інвестиційну діяльність інакше як через їх кредитовий сервіс. Забанять, як пити дати. Та домовитись можна, якщо в індивідуальному порядку і переводити гроші. Головне ніде не світитися, але ризик потрапити в бан таки є (і якщо у випадку з “Приватбанком” гроші повернуть, то тут – навряд).
   Мінімум для вкладу, як мені пояснив десятник, складає 1 у.о. Зараз курс МММд до долара США десь 1:5 (тобто за долар можна купити 0,2 МММд) і цей курс постійно зростає.
   20 “подарункових тугриків” дійсно продати зразу не можна, їх можна лише інвестувати. Та через кілька місяців “заморозка” зникає і гроші – Ваші.
   А банки – лише спосіб передати гроші. Якщо домовишся, то можна і готівку віднести 🙂

  • Akceptor Від автора

   Про кукурудзу 🙂
   Це банер від банерообмінної мережі Banner.ua (насправді я хз нащо він тут висить, бо свої я в них не відкручую поки, знадобиться колись).

 • mr.psiho

  Вставлю ще свої моралізаторські 5 коп.
  Я особисто не брав і не братиму у часті у подібних міроприємствах. Мені не подобається вже сама думка, що я тупо збагачусь за рахунок іншого, і також не подобається, що це і є головною наживкою (“черв’ячком”) від главаря. Щось мене не пре уявляти себе жертвою, яку заманили через мої власні слабкості до легкої наживи.
  Ну приблизно все отак) Це мої думки про себе і вони не стосуються інших людей (тобто нікого я не звинувачую і не зневажаю). І за твоїм експериментом я слідкуватиму. З цікавості.

  • molinski

   та, якщо копнути глибше, то чим би ти не займався – це гачок і необхідність, саме через особисту слабкість і т.п..
   все одна і та ж система, але в різних масштабах

   • Akceptor

    Згоден. Хоч Мавроді і аферист, але в нього на сайті багато розумних речей написано, зокрема про нашу банківську систему. Подивіться кіно “Гроші: піраміда боргів” (“Деньги: пирамида долгов”) – там більша частина інформації правдива. Про справжню цінність доларів США, думаю, розповідати нікому не треба 😉

   • mr.psiho

    Не треба плутати гроші в обмін на товар (послугу) і “я вкладаю гроші у фінансову піраміду (!) знаючи і сподіваюсь, що вона не завалиться до того, як я заберу зі своїми відсотками”. Це абсолютно різні речі.

    • molinski

     Дуже поверхнево.
     Ті послуги – це та сама слабкість ваша, чи замовника. Гроші – це заробіток, пірамідний чи оплата чиясь. Все одне й те ж головне масштаби. тут (МММ) локально, а тут (фінансова піраміда) – глобально. Єдине в чому різниця – це загальноприйнятість.

  • Akceptor

   В лотерею не грав ніколи? Тут той самий принцип наразі – за гроші одних вкладників отримують “виграш” інші.
   Депозит в банку не робив ніколи? Та сама ситуація.
   Покупка посилань на свій сайт, аби підняти пузомірки і продавати рекламу дорожче? Знов піраміда 😉

   • mr.psiho

    Не згідний. Все перераховано тобою – це концептуально інше. Лотерея дає гру. Депозити взагалі до певної міри гарантують. Покупка посилань це взагалі послуга – чи буде вона ефективною чи ні це вже інше.

    • Akceptor

     Лотерея дає гру? Це лише маленький нюанс, який реально не вартує особливої уваги, бо сам ти у цій грі участі по-суті не береш. Купуєш квиточок і сподіваєшся отримати гроші. А гроші беруться як сума “вкладів” таких самих, як ти. Різниці особливої не бачу, якщо чесно. Хіба що лотерею проводить МСЛ (читай – держава), а тут якийсь Мавроді. Тобто просто державна монополія на обман лохів 🙂
     Те ж саме з депозитом. Так, його повернення гарантують. Про це тобі розкажуть вкладники банку СРСР, а також цілої пачки вітчизняних банків. У мене кілька знайомих теж мали депозити, можуть розказати багато цікавого по всі ці гарантії.

    • Akceptor

     Тим не менш, я зовсім не агітую за участь у пірамідах загалом і конкретно в МММ. Просто наголошую: так само обережно слід відноситися і до лотерей, депозитів та різного роду інвестицій.
     Взагалі, в такі справи можна вкладати гроші лише ті, які не боїшся втратити

  • Akceptor Від автора

   “Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою” звучить класно, але хіба термін “шахрайство” не передбачає обман?
   Стосовно ж “Здійснення банківської діяльності, банківських операцій або іншої діяльності з надання фінансових послуг, а також професійної діяльності на ринку цінних паперів”, то тут також можна посперечатися, бо реально діяльність МММ позиціонується як добровільна спілка, метою якої є взаємодопомога. Тобто люди просто складають гроші в спільну касу, а потім кому треба – той собі бере потрібну суму (чим довше людина є учасником каси, тим більше може взяти). Тобто посперечатися можна, і довго.
   Та парадокс у тому, що насправді я не якийсь дурисвіт, чи обманутий вкладник. Я не агітую за участь у МММ, не обіцяю золоті гори.
   МММ – це обман (як і кожна фінансова піраміда), термін “чесна піраміда” використовувався лише у розумінні “піраміда, що не приховує своєї сутності”.
   Тобто в даному випадку суперечка безпредметна, бо обидві сторони мають єдину точку зору 🙂
   Різниця може бути лише у тому, що я вважаю таким самим обманом і лотереї та банківську діяльність, а ти, вочевидь, ні. Але це вже зовсім інша розмова, яка по-суті до МММ стосунку не має.

   • mr.psiho

    Так, “шахрайство” передбачає обман. І у перед перед останньому абзаці ти сам це підтверджуєш. 🙂

    Одна річ вважаєш ти чи я – це суб’єктивно. Інша річ – зміст об’єктивний. Ніхто ж не заперечує, що це фінансова піраміда, що виграє той, хто вчасно забере свої гроші з процентами. А певний відсоток учасників у підсумку програє і буде “вити” про кидалово. Так вже було і історія повториться.

    • Akceptor Від автора

     Повториться – факт. Та, думаю, так і має бути. Якщо на мікрохвилівці написано, що сушити у ній кота не можна, твій сусід сушив у ній кота, і той здох, а ти далі віриш, що можна висушити кота у мікрохвилівці… Тобто в даному випадку я вже навіть не знаю, як ще людям можна пояснити чому слід уникати пірамід.

 • Перехожий

  Може, тут вже говорилося про це (лень перечитутвати всі коменти. Попробуй хайпи. Це ті ж піраміди, тільки зазвичай іноземні і не настільки масштабні, як МММ. Встигнеш забрати – молодець, не встигнеш – не в грошах щастя 🙂

  • Akceptor Від автора

   Якраз хайпи я засуджую: вони приховують свою справжню природу і дурять голову всілякими “форексами”. Крім того, 90% хайпів зовсім не іноземні, а лише хочуть такими видаватися

 • Rostislav

  МММ платит и все прекрасно, проверяйте сами
  < рекламу забрав - офіційний сайт МММ зовсім не такий>
  ссылка на контакты, делайте себе заработок, лучшая работа в интернете скоро все это поймут 🙂