WapTraff – перспективне рішення для мобільного трафіку 2


Вже дуже давно і плідно я співпрацюю із рекламною мережею Adskape (фактично я був одним із перших користувачів цієї біржі і, наразі, задоволений співпрацею. Не скажу на 100%, але, здається, це – єдина біржа, яка викуповує не лише переходи по банерах, але й просто покази (звісно при умові якісного трафіку на Ваших ресурсах). Може кліки і не найдорожчі, зате проблем із виплатами не буває і можна задати альтернативний код для кожного формату, так що при відсутності покупців буде показуватися, скажімо, Google AdSense.

Сьогодні на пошту прийшло повідомлення про те, що автори даної біржі запускають тізерну мережу для wap-Трафіку. Причому не просто банальний редірект мобільних користувачів (за який пошуковики можуть накласти відповідні санкції), а можливість показувати користувачам wap та web сайтів тізери та рекламні посилання з оплатою за переходи. Для любителів є і формат ClickUnder. Згодом будуть запущені CPA-програми (з оплатою за реєстрацію).

Також можна налаштувати тематику сайту і забороните переходи на ресурси, що пропонують скачати якусь бяку на телефон (для чесних, білих і пухнастих вебмайстрів). Тарифи на покази і переходи можна побачити на сайті партнерки, так само як і тематики ресурсів. Модерація наразі займає не більше 5 хвилин, так що варто спробувати 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “WapTraff – перспективне рішення для мобільного трафіку