Вибори-вибори… 4


Таке враження, що багато кому чергові чесні-прозорі-демократичні (цього року ще й web-орієнтовані) вибори не дають спокою навіть після свого фактичного завершення. Увесь час натрапляю на якісь новини про те, що всюди фальсифікації, мітинги, “Беркут” вбиває пенсіонерів. І не заспокояться люди писати тисячі коментарів під такими новинами.

Перемогла “Свобода”. Ура! Тепер ми знову зможемо розмовляти українською! Чи як? Звідки у “Свободи” бабло на всю ці агтацію взялося, з неба? Перемогли комуністи. Наканєц-та верньомса к вєлікаму гасударству! Ілі каг? Чогось я жодного разу не помічав Симоненка і компанію за кермом “Волги”, хай навіть чорної, – все у іномарках катається, в країнах загниваючого капіталізму створених. Перемогла “Батьківщина”. Нарешті випустять Юлю! Чи ні? Яценюкові ж не потрібен конкурент на наступних президентських виборах, а Юлія Володимирівна в ролі мучениці влаштовує усіх, окрім самої Юлії Володимирівни. Та ніхто ж її не питатиме 😉 Переміг Кличко! Окей, Кличко – чесна і благородна людина, він не крастиме. Але навіть Кличко не зможе зайняти усі 50 (чи скільки там “забив” за собою УДАР) місць у парламенті, а “чесних&прозорих” у нього в команді вистачає.

Те ж саме і з кандидатами-мажоритарниками. Звісно, приємно, коли пройшов чувак, за якого ти голосував: це щось типу як вболівати на олімпіаді. Звісно, фігово, що вибори фальсифікують і за це нікого не покарають. Але, гляньмо правді у вічі, ніякої гарантії того, що ваш кандидат щось корисного робитиме для України ніхто не дасть. Отримувати зарплату у 30 кілогривень і займатися лише тим, що балакати про високі матерії хотів би кожен. Депутатська недоторканість взагалі відкриває широкі перспективи 😉

Завдання кандидатів просте – пройти у парламент. Заради цього вони маніпулюватимуть людьми, звинувачуватимуть одне одного у всіх смертних гріхах, перекриватимуть дороги і воюватимуть з “беркутівцями”. Але потім вони таки пройдуть, перетворяться на депутатів і забудуть про простий люд. До наступних виборів, звісно.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Вибори-вибори…

  • Олександр

    Якби рахували на камеру, та й результати ще оголошували так само по кожній дільниці, а відскановані протоколи викидали на цей самий сайт одразу, не було б ніяких проблем))

    • Akceptor Від автора

      Ніхто так робити не буде. Всі ці камери тільки для відмивання бабла були придумані і для відводу очей. Але справа навіть не в цьому – хто б не прийшов до влади, він нічого змінювати не буде, просто перенаправить фінансові потоки до своєї кишені. То нащо весь цей цирк?