Вступна кампанія: ФЕІВТ 8


 

Всупна кампанія: ФЕІВТ

Всупна кампанія: ФЕІВТ

Оскільки толком зробити посилання з головної сторінки web-ресурсу університету якось у людей руки не дійшли, то для абітурієнтів, що обрали наш факультет електрифікації та інформаційно вимірювальних технологій (ФЕІВТ) пропоную короткі посилання на інформацію про стан подання заяв на сайті Вступ.інфо. Отож:

Напрям підготовки “Електротехніка та електротехнології (6.050701)”;
Напрям підготовкиМетрологія та інформаційно-вимірювальні технології (6.051001)“;
Напрям підготовкиПриладобудування (6.051003)”.

Всі інші абітурієнти, які обрали наш університет, але з тих чи інших причин оминули увагою ФЕІВТ, можуть скористатися посиланням на інформацію про стан подання заяв по ІФНТУНГ за наступним посиланням: ІФНТУНГ, денна форма.

Нагадую, що в цих даних має місце затримка оновлення у межах одного дня, тобто дані завжди наводяться станом на вчора. Майте це на увазі, коли прийматимете якесь рішення.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 thoughts on “Вступна кампанія: ФЕІВТ

 • Олександр

  Ніколи не платив би за навчання!!
  Диплом не допоможе знайти роботу! 100% кажу як випускник. Переважно “вчився” заради стипендії а не заради знань. Поки сам не захочеш вчитись для себе, ніякий університет тобі не допоможе)

  • Akceptor Від автора

   Я готовий платити за навчання, якщо мене вчитимуть того, що мені потрібно. Ти занадто категоричний, бо не думаєш, що можна вчитися не заради диплому і стипендії, а з метою отримання знань. І, повір, університет таки багато дає тому, хто хоче взяти звідти щось окрім папірця

 • kopaweb

  Всього того що мене навчили в інівері покищо мені не пригодилось. Диплом з додатком гарно склав і поклав у шухляду. Працюю на хорошій роботі і використовую там тільки знання які сам здобув читаючи книжки та статті в інтернеті. Коли приймали на роботу то навіть не питали за освіту, головне щоб був вільний цілий день та був в “тємі”. Обгрунтовані відповіді на запитання і все, я – адміністратор і сеошник інтернет магазину.

  • Akceptor Від автора

   Значить, універ універу різниця. Особисто я навчився швидко конспектувати, самостійно шукати потрібну інформацію, програмувати трохи навчився…