Враження від RunKeeper 1


Коли у мене з’явився смартфон із GPS (та ще й батареєю, яка цьому GPS дозволяє працювати довго без ризику виїсти себе в нуль), то я вирішив, що незле б його було використовувати для якоїсь корисної справи, наприклад відстежувати скільки кілометрів пройшов\проїхав за день. І мотивація якась була би, і статистику зібрати можна…

На відміну від деяких інших людей, я не тратив час на перебирання кількох схожих програм і не вагався з вибором, а просто скачав першу-ліпшу софтину 😉 Насправді десь так воно і було, просто RunKeeper десь засвітився у топах Google Play, а я його запримітив.

Як і більшість такого роду програм, RunKeeper є симбіозом мобільного клієнта і хмарного сховища, доповненого функціями відображення статистики, шарнігом у соціальні мережі (твіттер і фейсбук), пошуку однодумців на самому сайті RunKeeper.com і т.п.

Враження від RunKeeper

Враження від RunKeeper

Мобільна “частина” (між іншим, є вона і під iPhone, якщо комусь треба) по-суті тільки записує трек і інформує про пройдену (проїхану) дистанцію, затрачений час, темп (щось обернене до швидкості, що вимірюється у хвилинах на кілометр), тощо. Є непогані гістограми, які показують темп щохвилини, є голосове сповіщення про дистанцію кожних 5 хвилин (може десь налаштовується, але мені так якраз добре), можна вибрати вид фізичного навантаження із кількох наперед запрограмованих, або ввести власний вид (якщо ви, скажімо, займаєтеся керлінгом, якого у програмі не передбачено).

PS

Чого у програмі таки не вистачає, то це власного плеєра, який міг би ставити музику на паузу у момент коли озвучується інформація про дистанцію.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Враження від RunKeeper