Вконтакті: Постороннім В 2


Фейс контроль

Фейс контроль

Ви ще не вконтакті? Тоді ми йдемо до Вас доведеться Вам шукати секретний пароль, бо відтепер просто так зареєструватися у цій соц. мережі вже не можна. Сьогодні у щоденнику розробників з’явився от такий запис:

Сегодня мы возвращаемся к истокам – системе приглашений. С этого дня зарегистрироваться ВКонтакте без приглашения нельзя. Небольшое количество пользователей уже получили право приглашать новых участников; другие получат ограниченное количество приглашений с течением времени.

Одним словом, фейс-контроль у дії.

Як на мене, то це спроба захистити мережу від анкет-дублів (що можна зрозуміти із продовження посту Дурова); бо ж багато людей просто створюють нову анкету якщо забувають пароль до старої. А ще – спосіб гарантувати що більшість користувачів приєднає свою анкету до мобільного номера. Така процедура спрощує відновлення паролю у разі втрати, в той час як тим, хто не бажає ділитися із Дуровим персональними даними для відновлення паролю потрібно надати адміністрації контакту досить цікаву інформацію:

 • Скан або чітку фотографію паспорта, студентського чи учнівського квитка, водійських прав, на якому видно печатку, фото власника анкети і його ім’я та прізвище.
 • Фото власника анкети поруч з монітором, на якому видно форму відновлення паролю із заповненими полями.

 • Залиште коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  2 thoughts on “Вконтакті: Постороннім В

  • Корчма

   У себе кнопочки “запросити” не бачу, хоча навіть прив’язка до мобільного є.
   Можу поспорити, скоро буде купа оголошень типу продам інвайти вконтакті 🙂

  • Корчма

   Як я й передбачав, запрошення доступні лише для тих, хто прикріпив анкету до мобільного.
   А ще раджу для прикола погуглити фрази типу “продам инвайт вконтакте” 😉