Нащо вКонтакту власна грошова одиниця? 2


Гроші вКонтактіСьогодні зранку за звичкою заглянув до vKontakte.ru і здивувався: перше квітня, начебто, уже давно минуло, а чутки, що мною розцінювалися саме як жарт, виявляються правдивими. В блозі “Новини сайту” Павло Дуров заявив про появу нової платіжної системи, офіційної назви у якої поки-що немає (тож назвемо її просто вКонтакті-гроші).

Якщо вірити пану Дурову, то зовсім скоро інтернет-магазини підтримуватимуть оплату за допомогою вКонтакті, а також буде створено систему для поповнення рахунку вКонтакті без комісійних зборів. Очевидно, теперішні “голоси”, які наразі є засобом розрахунку за послуги мережі, також буде переведено у нову форму.

Що ж, такого ходу дійсно варто було сподіватися. Адже тепер багато користувачів інших платіжних систем, для прикладу WebMoney чи Яндекс.Деньги, зможуть відмовитися від використання сторонніх ресурсів, програм і підтвердження особи. Аудиторія вКонтакті ще більше зросте, а гроші на віртуальних гаманцях – доволі непоганий капітал 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Нащо вКонтакту власна грошова одиниця?

  • ReBUS

    ЯндексДеньги и WebMoney к сожалению более адаптированные для расчёта между продавцом и покупателем. Ну я думаю загадывать ничего не стоит, время покажет на сколько нужным будут ВКонтактеДеньги.

  • Akceptor Від автора

    Ну, Рим теж не зразу будувався. У вКонтакта є непогана фора – декілька десятків мільйонів користувачів, а це вже непогано; плюс багато хто все одно купує голоси, підвищує рейтинг, і т.д. А якщо за голоси можна буде ще й оплатити мобільний, купити хостинг, розплатитися за покупку в інтернет-магазині…
    Та ще й з валідацією особи ніяких проблем: у вКонтакта на всіх повне досье 🙂