Віра.Релігія.Церква… 3


Віра. Релігія. Церква.

Віра. Релігія. Церква.

Bіра дається людині від народження… Віра в майбутнє, віра в себе, віра в щось вище за людський розум…

Без віри немає людини, саме вона рухає нашими вчинками, не дає просто так померти.

Релігія з’являється на сцені життя тоді, коли людині вже не досить просто вірити у щось, коли ви хочете гарантій і не знаєте хто може їх дати. На місце абстрактої віри в майбутнє і в себе приходить віра у конкретну ідею чи божество. Релігія грунтується на вірі, оскільки це зручно коли не треба нічого пояснювати.

Таємничі ритуали заміняють спроби вирішувати самостійно і людині вже не потрібна віра в себе – тільки в релігію, де Бог завжди знає краще і все вирішують за тебе.

Церква просто використовує релігію в своїх цілях. Щоб жити за рахунок людей, щоб контролювати людей, щоб використовувати їхню віру. Церква береться трактувати релігійні догми, вказувати що правильно і у що вірити. Свободу, яку дає людині віра, церква забирає у неї.

Що вона дає взамін вирішувати вам…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Віра.Релігія.Церква…

  • figl

    Церква взагалі створена як владна строктура. Тільки якщо до неї були окремі країни – то вона глобальне панування над всіма і позадержавно.
    А ієрархія схожа на армійську. Система дуже продумана, в результаті якої ми бачимо жебраків під воротами в двір церков і золоті бані мегаспоруд, під назвою “святий дім”. Дуже він святий, коли стоїть на кістках голодних…