Війна війною… 17


Війна війною, а обід за розкладом життя йде своєю чергою. Тому я зараз трохи підсумую для себе враження недавніх днів. Буду краток (ой, непопулярна фраза)… В двох словах.

Мобільні технології. Купив двоюрідній сестрі мобільний телефон Samsung GALAXY Star Plus (GT-S7262) і був вражений кількома речами. По-перше, сучасний смартфон коштує майже як буханка хліба. Конкретно вищевказаний смартфон (не найгірший і не найдешевший, між іншим, А-бренд, всі діла) я купив за 899 гривень. Реально копійки, зважаючи на розмір стипендії студента, скажімо. Ну і на вартість продуктів… По-друге, минули часи коли для користування телефоном було досить вставити SIM-карту. Зараз треба з півгодинки вбити на всякі активації і синхронізації. Зло, зло, зло!!!

Сайти і сайтики. Потрохи позбуваюся своїх сайтів. Первістка akceptor.com хотів продати, бо він типу попав під АГС, але натомість вирішив просто перенаправити домен на новостворений блог про типу технології. Англомовний. Англійську до речі за рік підняв на цілих 2 степи: від Pre-Intermediate Strong до Intermediate. Курси англійської у SoftServe рулять. Факт.

Хутін Пуй. Теж факт, хоч і баян. [:|||||:]


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 thoughts on “Війна війною…

 • MrVigner

  “Хутін Пуй. Теж факт, хоч і баян.” – а я вперше цей баян побачив 😀
  А життя так, іде далі… Хоча і слідкування за всіма цими подіями забирає трохи часу. Добре поки тільки часу.
  ——
  От в моїс трирічні лижі (LG T310i) ніяких синхронізацій і т.д., але краще вони були б – може не таким “глюком” був би 😀
  ——
  І от би собі зайнятися англійською… але лякає одне – я ж навіть читати і писати не вмію нею, не ту мову вчив у школі… А всі ті уроки – чомусь зразу фрази і т.д…. А по книжці (самонавчалка типу) пробував вчитися читати – то не все зрозумів, багато “дивних” читань….

  • Akceptor Від автора

   Хутін Пуй то давня історія, вже не пригадую навіть хто то першим придумав. Зараз Хутіну запахло смаленим, от він і самостверджується за чужий рахунок. Причому ситуація далеко не однозначна: при всіх тих порушеннях, про які так часто триндять на “Українській Правді”, дуже багато народу на одному собі півострові задоволені діями Хутіна (інсайдерська інформація). Наша армія мовчить не лише тому що небоєздатна трохи, але й тому що розуміє: там в ролі загарбників будемо якраз ми.

   • MrVigner

    Ну не вірю я, що в Криму хоча б третина хоче в Росію. Таке підтримувати можуть тільки повні ідіоти, які нічого не бачать і головою думати не вміють. Їм просто скажи – “о, приєднаємось до Росії та й заживемо” – і вони щиро в це повірять.
    На щастя багато розуміють, до чого це все може призвести. А армія наша досі не відбивається ще й тому, що у випадку відсутності військової підтримки з боку НАТО чи хоча б одних тільки США, війна буде дуже кровопролитною. При чому не тільки для України.

    • Akceptor Від автора

     Референдум все покаже. Але я маю таку інформацію: кількість тих, хто за Росію і за Україну – приблизно рівна. А більшість, більшості просто пофігу. Їм аби стабільність. І така ситуація не лише в Криму, але й у цілому списку областей.

  • Akceptor Від автора

   Ну, “ЛиЖі” твої не на відроїді побудовані, то там все просто, бо ніяких тобі маркетів і тому подібних штук. А у самсунгів крім гугл-маркету ще й свій самсунгівський з преферансом і… і все.
   Але я чесно кажучи вражений функціоналом смартфона за 800-900 гривень. А вчора потримав у руках Nexus 10 (теж самсунг) – то взагалі звір. Ех, спільними зусиллями людства ми б давно вже на Марсі яблуні висаджували. Мрії, мрії…

   • MrVigner

    Гг, яблуні на Марсі)) То не так вже й складно) Років 200 і ми навіть сучасними технологіями могли б тераформувати Марс для цього. Але якщо вже таке робити, то будувати там треба нове суспільство, яке, наприклад, Жак Фреско в проекті “Венера” описує 🙂
    Бо тераформувати цілу планету аби потім псувати її…((

    • Akceptor Від автора

     Щоб будувати нове треба зруйнувати старе. Хм, може Третя Світова? Має реальні шанси початися, між іншим, причому з України.

  • Akceptor Від автора

   Я розкажу як я англійську вивчав, хоч може вже розповідав. Була у мене колись приставка Dendy і до неї траплялися досить цікаві іграшки: стратегії, якісь рольові іграшки з купою діалогів. Потім була Sega – там ще цікавіше. Ясна річ, що всі іграшки англомовні (хоча ще траплялися картриджі на японській чи китайській), тому доводилося вивчати мову. Брав словник, записував текст на листочку…
   Зате з тих пір маю дуже гарний словниковий запас, особливо у плані слів, яких у школі не вчать 🙂 Зате з вимовою все просто катастрофічно: не було практики.
   Зараз є непогані ресурси для вивчення мови самостійно, хоч би http://lingualeo.com/ – але про нього всі в курсі мабуть 🙂

   • MrVigner

    З ігрошак на денді я теж деякі слова повивчав =) Деякі завдяки роботі з ліуксом. Але вимова – теж не та, адже вимовляти їх рідко доводиться.
    А серйозно приступити до вивчення англійської, напевне завжди боязнь “не так вивчити” правила читання і вимови зупиняла… Плюс відсутність необхідності у ній. Але ж краще вивчити поки не треба, а ніж жаліти що не знаєш, коли потрібно буде.

    • Akceptor Від автора

     Зараз англійська – то фактично необхідність у будь-якій сфері. Я шкодую, що свого часу не вивчав систематично. Зараз надолужую потрохи, але не вистачає досвіду все ще. Так що всім раджу вивчати англійську.
     Моя б воля, я б її зробив другою державною мовою. Хоча я і російську зробив би третьою державною (націоналісти зараз не погодяться).