Відгук про Prestigio MultiPad PMP3970B 2


Якось надумав Святий Миколай принести одній дівчинці у подарунок недорогий планшет. І вибір Миколая впав на планшет Prestigio MultiPad PMP3970B_Duo 7.0 HD, про що потім святий може й не пошкодував, але щасливій власниці планшета було не менш весело, як було б у тому випадку, якщо вона знайшла б під подушкою різку 🙂 Отже, мій невеличкий відгук про планшет Prestigio MultiPad PMP3970B.

Prestigio MultiPad PMP3970B_Duo 7.0 HD

Prestigio MultiPad PMP3970B_Duo 7.0 HD


Почнемо з того, що Миколай непогано зекономив – купити планшет Prestigio MultiPad PMP3970B_Duo 7.0 HD можна всього за 800 гривень. Погодьтеся, отримати за 100 доларів планшет із двоядерним процесором і гігабайтом оперативної пам’яті, та ще й з підтримкою USB OTG (можна, скажімо, підключити до планшета 3G модем). Звучить класно, але насправді у ґламурненькій коробочці ми отримуємо дешевий китайський планшет. Навіть гірший за ті, що продаються за аналогічну суму під Noname-брендами.

Я не буду казати про якісь ТТх апарата, бо огляд Prestigio MultiPad PMP3970B можна нагуглити елементарно, скажу лише про свої враження. Загалом вони позитивні, навіть не зважаючи на відверто дешевий екран. Китайці економили на чому могли, так що тут все нормально. Вбудованої пам’яті теж всього 4 гігабайти заявлено (фактично, десь 2, причому 800 мегабайт – внутрішня пам’ять, а решта – типу вбудована флеш-пам’ять). Але й це було б нічого, бо ж є підтримка microSD, але, от халепа, встановлювати програми можна лише на вбудовану пам’ять. А флешка хіба під музику і фотки.

Насправді великим мінусом планшета я глючна прошивка (побудовано її на базі Android 4.1.1). По-перше, планшет часто тупо зависає. По-друге, у ньому відстає годинник! Я був у шоці, бо ніколи б не подумав що таке буває, але за добу годинник на Prestigio MultiPad відставав на хвилин 20. По-третє, планшет сам вимикався і після включення зависав на “червоному колі смерті” – на екрані показується якась рекламна заставка (це така у китайців boot-анімація) і червоне коло, що крутиться. Далі планшет не завантажується і вивести його з такого стану може лише повний factory reset. Таке було десь раз на день-два.

Окремим пунктом йде ще й таке: після повного скидання Prestigio MultiPad PMP3970B частенько завантажувався у режимі візарда налаштувань, але налаштування не зберігалися. Якщо у таких випадках зайти у меню інформації про пристрій, то можна побачити що об’єм доступної внутрішньої пам’яті раптом став 0 байт. Відповідно, налаштування нікуди не зберігаються і встановити ніяких програм на планшет не можна. Тут допомагала лиш перепрошивка (на сайті виробника є лиш одна прошивка для Prestigio MultiPad PMP3970B – та ж, із якою планшет продавався).

Врятувати ситуацію змогла лише кастомна прошивка, яку можна скачати отут: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=482745&st=1760.  Кастомна прошивка має також вбудований root-доступ і скрипт, що монтує microSD карту як внутрішню пам’ять планшета, а внутрішніх півтори гігабайти видає за “флешку”, чим суттєво збільшує можливості планшета для геймерів.

Фактично, форум 4PDA.ru – єдине місце, де можна спитати поради стосовно боротьби з глюками пристрою і спробувати їх якось позбутися, але навіть там дуже часто радять просто віднести свіжо куплений планшет у сервісний центр. Так що, як надумаєте купити Prestigio MultiPad PMP3970B, майте на увазі – це не просто лотерея, а ще й досить нечесна до покупців.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Відгук про Prestigio MultiPad PMP3970B