Відгук про магазин TinyDeal


Я вже маю досить великий досвід покупок різного роду дріб’язку за кордоном (купую переважно для друзів, тому ніякої націнки не беру, але можу і виступити посередником, якщо когось зацікавить). Як правило, це міжнародний онлайн-аукціон eBay, а також кілька перевірених китайських інтернет-магазинів із низькими цінами, відносно якісними товарами та адекватною службою підтримки покупців. До речі, честь китайцям робить і той факт, що вони не тільки досить незле спілкуються англійською, але й навіть частенько можуть зрозуміти і відповісти російською. Сервіс на висоті, одним словом.

Переважно я купую речі у магазині BuyInCoins.com – там найнижчі ціни і досить непоганий сервіс, плюс регулярно бувають знижки на якісь групи товарів, знижки на все, знижки за кількість однакових лотів, акційна ціна на товар дня. Одним словом – просто суцільна акція, а не магазин. Між іншим, якщо будете щось купувати, то можете ввести у якості рекомендувача мій логін (Akceptor.org) і отримати знижку на першу покупку додатково 🙂

Зараз же вирішив випробувати новий магазин, який посилено рекламують, між іншим – TinyDeal.com. Він добрий тим, що дозволяє оплачувати покупки не лише через PayPal (для мене цей спосіб найзручніший, бо все чітко, прозоро та надійно), але і приймає WebMoney. Щоправда за доставку доведеться доплатити кілька у.о., у тому випадку, якщо потрібен трек-номер (а з нашою поштою це просто обов’язково).

Для першої спроби замовив товарів на 35 баксів майже, заплатив за доставку із треком $2,05 і сів чекати. Дата замовлення була 10 вересня і вже сьогодні (22 вересня) отримав пакунок. Фактично доставка зайняла менше двох тижнів – це супер. Товари прийшли всі, вони були переважно у фірмових упаковках (BuyInCoins, для прикладу, присилає все просто у плівці з бульбашками), а керамічний ніж додатково замотали у захисну плівку – щоб не пошкодився при транспортуванні.

Адресу доставки взяло із аккаунту PayPal, тож нічого вводити додатково не довелося. Для реєстрації використав профіль FaceBook – звідти сайт отримав адресу електроної пошти і на неї надіслав пароль. Трек-номер з’являється у аккаунті відразу після надсилання посилки і виконаний у вигляді активного посилання – просто натискаєш і потрапляєш на сайт пошти Гонконгу, де відразу бачиш поточне місцезнаходження покупки. Зручно і асортимент непоганий. Купуватиму там ще 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *