Три кроки до успіху 1


Від чого залежить успіх

Три кроки до успіху

Успішність – це така штука, якої хочуть усі, а досягають одиниці і саме тому дехто вважає, ніби успіх залежить від певних містичних чинників, типу своєрідного “філософського каменю”. Хоча насправді досягти успіху досить просто і для цього слід просто дотримуватися нескладного алгоритму всього на 3 кроки.

1. Знати, чого хочеш. Для початку слід визначитися з тим, що саме Ви розумієте під терміном “успіх”, бо для когось це – знайти на дорозі сто гривень, для іншого – виграти в лотерею мільйон, для двієчника успіхом буде здати сесію, а для когось – десять років гнути спину на будові десь у Польщі, а тоді повернутися додому, збудувати хату і завести “точку” на ринку. Щоправда, усі наведені приклади аж ніяк не успіх, просто певні здобутки або удача. Справжній успіх окриляє, він дає свободу і впевненість у собі; саме тому люди, які вже досягли вершини, рідко зупиняються: їх життя – то постійний рух уперед. Перш ніж чогось добитися, слід поставити ціль. От Ви чітко знаєте чого хочете?

2. Мотивація і сила волі. Вірніше навіть сила волі і мотивація. Насправді людині досить важко зрушити з місця, ми надто інертні істоти, швидко звикаємо до чогось і не в силах пливти проти течії. Найчастіше люди радикально змінюють своє життя у кращий бік саме тоді, коли відчувають у чомусь потребу, коли в них є не просто ціль, яку можна довго відкладати на післязавтра, але й сьогоденні мотиви: потрібні гроші, нема де жити, тощо. У випадку відсутності чіткої мотивації тільки потужна сила волі може змусити Вас щось робити: є люди, що не потребують додаткової мотивації і крокуватимуть уперед лише тому, що вони так вирішили. Це надзвичайно потужний стимул, проте він так рідко зустрічається. От Ви маєте досить сили волі?

3. Не зупинятися! Насправді успішні люди знають: досягти успіху нереально, можна до нього лише наблизитися впритул. Сподіваюся, всі знають що таке асимптота – вона наближається настільки близько, що іноді око вже не може помітити різницю, проте строго математично асимптота ніколи не перетне лінію. Те ж саме і з успіхом, поки Ви рухаєтеся до мети, долаєте перешкоди і ставите нові цілі – Ви наближаєтеся до успіху. Та варто зупинитися хоч на мить, дати собі перепочити і насолодитися здобутками, як успіх знову віддалиться, бо в той час, поки Ви стояли на місці, інші рухалися вперед. Саме тому такі люди як Білл Гейтс, Стівен Джоббс, Ларрі Пейдж успішні – вони ніколи не почивають на лаврах, вони завжди повні ідей і готові втілювати їх у життя.

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Три кроки до успіху