Весняний велоапгрейд 5


Давно вже збирався зробити апгрейд свого “залізного коня”, але все якось не доходили руки та й фінансів не вистачало, тому здебільшого просто міняв те, що вже поламалося. Зрештою відкладати вже не було куди і я минулого місяця таки вирішив, що зміню свої старі механічні гальма на сяку-таку гідравліку, а заодно і вилку би непогано масляну.

Так от, буквально цього тижня апгрейд таки відбувся і тепер у мене стоять отакі гальма Shimano BR M-445:

Гальма shimano br m445

Гальма shimano br m445

Гальма, звісно, рівня любительського, але у порівнянні зі старими механічними (у яких все одно треба було як мінімум вже замінити колодки) працюють дуже навіть непогано. Їздити на роботу\з роботи і деколи на вихідних кататися по околицях міста цілком вистачає і таких.

Відповідно, нова вилка теж вибиралася із розрахунку “яка є в магазині” з недорогих але з масляним амортизатором і нею виявилася RockShox XC 32 TK, яка зірок з неба не хапає, але у порівнянні з рідною роздовбаною SR Suntour SF10-NVX-MLO-700C-80 4-річної давності – просто чудо. Їхати на масляному амортизаторі після такого патика ну дуже приємно.

Вилка RockShox XC 32 TK

Вилка RockShox XC 32 TK

Залишилося замінити сідло на нове, але тут є проблема, бо ніяк не можу вирішити що б то такого придбати. Поки думаю на рахунок шкіряного Brooks B17, хоча 200 баксів за сідло трохи шкода, особливо коли не впевнений що підійде.

Але в загальному можна сказати що до нового велосезону готовий і з нетерпінням чекаю велодня, який, нагадую, відбудеться 31 травня.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Весняний велоапгрейд

  • Akceptor Від автора

   змінив десь із тих самих причин 🙂
   Ну та моє сідло коштує гривень 500 від сили і воно дуже зручне. Але вже потерте добряче. А 200 баксів – так то ж шкіра. Якщо їздити на роботу і з роботи, по 10 км. на день, то ніякого сідла не треба особливого, підійде і базарне за 50 гривень. А як захочеш покататися і намотаєш сотню кілометрів – вже трохи чути навіть на моєму ефект.
   “Памперси” не одягаю принципово