Весняні підсумки 4


 

Весняні підсумки

Весняні підсумки

Вже пройшло кілька днів літа і у перерві між роботою та короткими вихідними я викроїв трохи часу, аби зробити невеличкий підсумок цієї весни для свого блогу. І для початку подивимося по яких запитах люди найчастіше заходили сюди (як і минулого разу, ніяких “типу смішних” коментарів постараюся не робити).

На мою думку, лідером хіт-параду стали запити про помилку 0x0000007b у windows, пост про яку я написав ще в жовтні, здається. Що ж, у WinXP все частіше починають виникати проблеми із новим “залізом”, тому скоро доведеться перебиратися на Windows 7 чи уже анонсовану Windows 8 (як варіант можна розглядати і Ubuntu). Із неприкладних дописів найбільше уваги викликало питання про те, що означає бути патріотом, що має робити справжній патріот і чи варто бути патріотом взагалі – це питання у пошукових запитах зустрічалося у різних варіаціях дуже часто, тож я вирішив організувати невеличке опитування, результати якого оприлюдню трохи згодом.

У травні трохи трафіку прийшло у зв’язку з всеукраїнським велоднем, відео з якого я другий рік поспіль знімав у Франківську (цього року, щоправда, не лишень я) і його можна побачити у дописі Велодень-2011. Івано-Франківськ, кілька людей прийшло і в у пошуках інформації про велосипед Hardrock (не хочу продавати свого, але вже є у продажу дуже непогані двохпідвісні найнери…), та зараз хвиля зацікавлення вже спала. Незмінною ж популярністю користуються червоновухі черепахи, люди цікавляться як харчуванням тваринок, так і визначенням їх статі та подробицями інтимного життя 🙂 Нагадую, що мої черепахи залюбки ласують телячим серцем, дощовими хробаками, комахами та сухим кормом для кішок і почуваються чудово. Жодних спеціальних вітамінів я їм не купую і не бачу аби вони від цього страждали. Секрет у тому, що черепахи постійно перебувають у русі: плавають у акваріумі, гуляють по вулиці – а не сидять у чотирьох стінках тераріуму, трохи більшого за розмірами, аніж сама черепаха.

Не викликав особливого зацікавлення ані AR.Drone, ані таємничі кола на полях (та їм присвячено окремий блог “Радіоточка“), натомість, багато хто заходить у пошуках якихось секретів і способів нечесної гри у Вормікс (це така іграшка вконтакті, схожа на відому Worms).

Не обійшлося і без оригінальних запитів, наприклад: “як шукать клад в корчмі відео”, “що нам дала космонавтика”. А й справді, що нам дала космонавтика, як не брати до уваги запуск супутників для телебачення, зв’язку, метеорологічних досліджень? “Чи можна дарувати дівчині ковану троянду” – я своїй подарував і нічого, та й знайомі ковалі кажуть, що цього року такі подарунки були дуже популярними… “Чого ми не встигаємо вчитися” – може занадто багато часу проводимо вконтакті?

І наостанок цікавий запит, зроблений уже влітку: “керування комп’ютером силою думки”. Хтось може подумати, що так не буває, але керувати комп’ютером силою думки цілком реально, переконайтесь самі: http://korchma.net.ua/tilky-podumaj


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Весняні підсумки

    • Akceptor Від автора

      Дуже просто: можна поставити лічильник від якогось сервісу статистики (у мене стоїть counter.ua, ще популярний дуже liveinternet). Як варіант, на більшості хостингів є власна статистика, наприклад Awstats, і її просто треба активувати.
      А вже у статистиці дуже багато цікавого можна знайти 🙂