Велопригоди … 1


Кілька недавніх днів пройшло під знаком велопригод, причому явно не дуже щасливих. Спочатку все починалося добре: придбав собі нормального стаціонарного насоса BBB AirBoost типу от такого:

Насос BBB AirBoost

Насос BBB AirBoost

Написано, що до 9 атмосфер качає, на манометрі максимум – 11, колесо накачується легко і просто, дві хвилини часу максимум, підходить і під автомобільний шредер і під велосипедну престу. Ціна порядку 400 гривень у МТБ (між іншим, хто не знав, SoftServe має там знижку у 5%).

Походу, це така єдина суто позитивна штука. Далі веселіше 🙂 Я купив собі камеру із наповненням з герметика, типу антипрокол, якась трохи брендова Joes YELLOW GEL і ще габарити на кермо: M-Wave red. Купував на сайті VeloOnline.com і щось трохи не пощастило. Мигалки досить непогані, але їх діаметр більший за внутрішній діаметр мого керма, так що віддав братові, а той собі підпиляв. Походу, підійде на якийсь Ardis, але не на брендовий велик. Камера або виявилася бракованою, або я десь провтикав, бо отримав у результаті отаке:

Користувався раніше китайськими камерами зі схожою функцією, то проблем не було, так що хз. На щастя, магазин виявився дуже пристойним і, після того як я їм написав, без зайвих питань вислав камеру на заміну. Цього разу ніби нормально все, так що респект. Буду купувати у них і надалі.

Ну і наостанок нині навернувся чотко через руль, намагаючись ухилитися від собак, що бігали по вулиці і вподобали мене собі як мішень. Результат – переднє колесо буквально нагадує знак нескінченності, подерті лікті і коколіно, а ще курточка. Коротше, намічається позаплановий апгрейд і, мабуть, оновлення гардеробу 🙂

Хазяйці псів розказав як мені сподобалося летіти і що фактично я дуже фартовий, бо живий лишився і навіть не обкакався зостраху. Але колесо – пічалька. Бабця обіцяла скомпенсувати з пенсії (ага, вона там знає скільки вартує нормальне колесо, наївна). Лишив їй номер телефону, але не того, що хочу грошей, а просто цікаво чи подзвонить. Навряд чи, та може хоч псів додумається прив’язувати.

Чесно кажучи, хоч я ы страшенно люблю тварин, але мають бути певні межі цієї любові. Я сам маю у селі двох собак і вони на прив’язі або у воль’єрі постійно, а тут бігають по вулиці і на людей кидаються. Причому як сусіди, так і сама власниця визнали, що я не перший. Бляха, та як знаєш що пси агресивні, то тримай їх десь при собі. От що у таких випадках робити?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Велопригоди …

  • Akceptor Від автора

    UPD: Колесо винесло 400 гривень: 340 обід – Mach-1 NEO DISK, 60 – перекидання на стару втулку. Думаю, це десь півпенсії 🙁