Велодень 2014, Івано-Франківськ 7


Відео з цьогорічного велодня (я тепер не знімаю, я катаюся, тому відео від Сашка Мисака, з яким ми навіть трохи знайомі 😉 )

А далі трохи вражень уже від мене. 

1. За результатами реєстрації учасників нас було 718 людей, що явно рекорд для Франика, бо у попередні роки навіть про 500 було важко мріяти. До людей почало доходити, що велосипед – це класно, зручно і здорово. Подейкують, що у місті навіть будуватимуть велодоріжки (я думаю, що для цього доведеться або забрати стихійні парковки з узбіччя і тротуарів, або робити якісь підвісні доріжки, але нехай).

2. Велика кількість людей – це класно, але разом з тим це – велика відповідальність і морока. Організатори забезпечили супровід ДПС, маршалів для перекривання перехресть, але не можуть навчити самих людей рахувати до двох і їхати колоною, а не стадом. Батьки іноді безвідповідально ставляться до дітей, залишаючи їх без (належного) нагляду. Якщо ваше чадо вміє кататися з друзями у дворі, то не факт що його вже можна відпускати рухатися у колоні з сотнями дорослих. Окремої згадки заслуговують ті водії, хто намагається пропхатися крізь колону (права купив, їздити не купив?), пішоходи, які перебігають дорогу посеред натовпу велосипедистів… Що не кажіть, ну не Європа ми.

3. Маршрут трохи спочатку мені не сподобався: занадто багато петляння вулицями міста (у поєднанні з п.2 це може суттєво попсути настрій), але дистанція у близько 14 кілометрів – це сила. Щоправда точку фінішу варто було робити на рівнині, ІМХО, та це деталі.

4. Лотерея з призами. Призів було багато, але й багато з них до велодня ну ніяк не клеїлися. Дарованому коню, звісно, в зуби не дивляться, але хз. Найкращі призи були від магазину МТБбайк, який ще й традиціно робить 10% знижку учасникам велопробігу у цей день.

Хоч цього разу я нічого не виграв, та умудрився купити собі отаку забавку: Air Zound, може й китайська копія, але гуде непогано 🙂

airzound3_komplett

Ще в тему: фото з велодня на facebook, у VK, Google+ ; трек маршруту на runkeeper: мій, brun‘a

Попередні велодні: 2010, 2011, 2012, 2013


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Велодень 2014, Івано-Франківськ