Велодень 2012 – Івано-Франківськ 1


Автомобілісти та мотоциклісти часто навіть не задумуються, що окрім них на дорозі є й інші учасники руху. Звісно, якщо ви за кермом звіра вагою у кілька тон, то дядько у смішних шортах на ровері здається мало не вар’ятом (особливо коли обганяєте його десь на трасі), який мав би шанобливо поступатися дорогою такому крутому драйверу.

Але як тільки ми опиняємося у міській зоні, то часто-густо міняємося ролями: тепер ви стоїте у заторі, а вар’яти легко лавірують поміж повільними автівками, безмовно демонструючи хто тут господар доріг. Звісно, я трохи перебільшую, але дуже часто водії автомобілів не надто поважають велосипедистів і відносяться до них зверхньо. Особливо молодь на “тюнінгованих дев’ятках”, якій взагалі важко зрозуміти той факт, що нормальний велосипед і коштує не менше за їхню цяцьку і уваги потребує теж не менше.

Як не крути, але з кожним роком велосипедистів стає все більше, а у цивілізованих країнах ровер давно вже розглядається як чудова заміна міському транспорту. А вихідні наприкінці травня вже давно стали справжнім святом для велосипедистів з усієї України, бо ж саме тоді (власне, зараз) вони відзначають всеукраїнський велодень. Відзначають традиційно: велопробігом вулицями рідного міста – всією гурбою, але організовано.

Велодень 2012

Велодень 2012 - Івано-Франківськ

Цьогорічний велодень припадає на суботу, 26 травня. Всіх небайдужих мешканців Франківська та околиць запрошую приєднатися на своїх металевих конях до нашого перформансу. Буде весело 🙂

Відео із попередніх велоднів у Івано-Франківську можна подивитися тут: Івано-Франківський Велодень 2011; Велодень 2010.

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Велодень 2012 – Івано-Франківськ