Велодень 2010 в Івано-Франківську 1


Велодень Івано-Франківськ 2010 А ви знаєте, що 29 травня в Івано-Франківську проходитиме чергова акція під назвою “Велодень”? Мета акції: привернути увагу влади і суспільства до проблем велосипедистів (ага, скільки акцій не проводи, а велосипедних доріжок у Франику більше не стало) і пропаганда здорового способу життя (після акції їдемо жарити шашлики, горілку кожен бере з собою) та активного відпочинку, etc.

Отож, для бажаючих взяти участь: стартує акція о 10 нуль-нуль від облдержадміністрації (вулиця Грушевського). Далі колона їде по вулицях Гаркуші, Лепкого, Незалежності, Січових Стрільців, Чорновола, Довженка, Мазепи, Короля Данила, Ленкавського,  Бельведерській, Довгій, Галицькій і фінішує біля Ратуші. Супроводжувати все це дійство буде аж 2 машини ДАІ.

Далі – кожен сам за себе (пам’ятаємо про шашлики і горілку 😉 ). Як показує минулорічний досвід, народ розбивається на декілька груп і кожна їде своїм шляхом до активного відпочинку. Того року ми (у кількості чоловік 20) прокотилися до Хом’яківки, де непогано провели час. Побачимось!


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Велодень 2010 в Івано-Франківську