Вдосконалення зброї у Вормікс вКонтакті 4


Я вже давно перестав всерйоз розглядати соціальні мережі як адекватну ігрову платформу (хоча іграшка King’s Bounty, що вийшла недавно для Facebook, має всі шанси змінити ситуацію), адже тамтешні ігри орієнтовані насамперед на “викачування бабла”. Тобто спочатку іграшка ніби розвивається, з’являються нові можливості, є зворотній зв’язок із розробниками. А потім усе це зникає і починає “рулити” той, хто тупо “заряджає бабло”. Тим часом розробники вже готують до релізу черговий продукт (частенько на тому ж двигунці) 😉

Відверто кажучи, іграшка Wormix вКонтакті, про яку я вже якось згадував, є фактично унікальним прикладом того, як розробники можуть не начхати на своє “дитя” і продовжувати розробку навіть через кілька років. Там періодично з’являються нові ігрові карти, частина з яких намальована самими фанами, додаються нові ігрові можливості: коди, босси, крафт.

Вормікс вКонтакті

Вормікс в Контакті

От про крафт (створення) зброї у Вормікс варто поговорити детальніше. Фактично, маємо справу не з крафтом, а просто з удосконаленням існуючої зброї за допомогою ресурсів, що їх можна знайти у процесі гри. Модернізація виконується у спеціальній кімнаті, яка носить назву “Збройова”.

Вормікс в Контакті

Вормікс в Контакті

Різновидів зброї, яка підлягає модернізації, наразі небагато. Основні рецепти вдосконалення наступні:

Із сюрикенів можна зібрати полегшені сюрикени (для цього потрібні 25 пластин, 20 шматів вугілля та 10 молотків). А їх згодом можна перетворити на ножі майстра або сюрикени майстра.

Липуча граната за допомогою 25 батарейок, 20 дощок та 10 акумуляторів перетворюється на біомасу, яку згодом можна вдосконалити до липких мін або липучої отрути.

Зі снайперської гвинтівки можна зробити тактичну гвинтівку за допомогою 10 дощок, 20 зливків сталі та 15 оптичних прицілів.

Вдосконалення зброї у Вормікс вКонтакті

Вдосконалення зброї у Вормікс вКонтакті

Дробовик перетворюється на бойовий дробовик, а потім на ремінгтон або джекхаммер. А кулемет трансформується у ланцюговий кулемет (25 шестерень, 20 трубок та 15 шматків сталі), а згодом у великий Левіс або ж ракетомет.

Осколкова граната за допомогою 15 пластин, 25 каменів та 10 гайкових ключів перетворюється на гранату Ф-1, а потім з неї можна зробити і сенсорну гранкту, або гранату під назвою “Піранья”.

Wormix

Wormix

Ну а мортира може перетворитися на облогову мортиру, а далі на багатозарядну мортиру (стріляє двічі) або ж на осколковий руйнівник.

Наостанок додам кілька офіційних кодів для Wormix. Справа у тому, що саме за запитом “коди для вормікс” сюди потрапляють досить часто, тому опублікую, хай знають 🙂

Отож спробуйте вводити наступні коди:

  • RAININGMAN – вмикає зливу;
  • LETITSNOW – вмикає снігопад;
  • BRAINS – перетворює килими (зброя) на зомбі;
  • BLOOD – криваві спецефекти;
  • BEEF – перетворює персонажів гри на бичків.

Жодних кодів на гроші (фузи), рубіни і т.п. просто не існує. Wormix зберігає свої дані на сервері, тому зламати гру Wormix на стороні клієнта (на своєму ПК) нереально.

До слова, на порталі Dorus.ru можна дати безкоштовне оголошення, або ж пошукати якісь корисні речі за низькими цінами. Так що краще не гайте час на іграшки і робіть вдалі покупки на цьому ресурсі. Особливо актуальна категорія, як я помітив, називається “Кошки и котята Санкт-Петербурга” – гратися з котиком цікавіше, аніж із компом 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Вдосконалення зброї у Вормікс вКонтакті