Реаліті-шоу, потрібне країні 6


Я от раптом зрозумів сьогодні якого реаліті-шоу бракує нашому телебаченню. Було б класно зробити програму на кшталт “Міняю жінку”, але щось типу “Міняю прописку”. Суть передачі така: беремо пересічного мешканця з західної частини України (вибирати треба таких типових західняків, краще з досить віддалених сіл, можна навіть гуцулів) і з усією родиною на місяць переселяємо кудись у Єнакієво. А звідти, у свою чергу, переселяємо кудись у Верховину родину типових східняків. Світло, камера, моторррр!!!

А далі транслюємо все це діло у прайм-тайм на УТ-1 і нехай всі побачать, що люди всюди однакові. Нехай побачать, що ніхто нікого вбивати за мову не буде і що пересічним громадянам до політики діла особливого нема – вони увесь час витрачають на виживання у тих пекельних умовах, які їм створюють ситі дядьки у костюмах за тисячі.

От тільки навряд чи таке шоу буде комусь вигідним і навряд чи у нього будуть високі рейтинги. Бо наш народ сам хоче собі обрати такий шлях, який веде до самознищення. Наш народ хоче дивитися на конфлікти і чвари, а не прагне об’єднатися перед лицем найстрашнішої чуми у нашій новітній історії. Сумно.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “Реаліті-шоу, потрібне країні

 • Василь

  “Наш народ хоче дивитися на конфлікти і чвари” немаю чого заперечити. Я вже писав про це але трішки інші формі. Хліба і видовищ, потреби суспільства не змінилися з часів римської імперії.

 • Василь

  Ідея обмінюватися місцем проживання на перший погляд непогана, але не впевненний що на практиці вона реально буде об’єднувати нашу країну.) Щось мене великі сумніви беруть.

  • Akceptor Від автора

   Бо треба не просто обмінюватися, а зробити із цього шоу. Показувати, як українці допомагають зовсім незнайомим людям (більш того, людям, яких намагаються видати за ворогів); показувати, що незалежно від регіону жити в нашій державі важко – доводиться виживати. І показувати на всю країну.
   Треба б зробити якраз видовище, але видовище з позитивним контекстом.

  • Akceptor Від автора

   Я так і написав 🙁 І справа навіть не тільки у комерції, як у тому, що нам подобається отак жити. Такий-собі мазохізм у масштабах однієї держави.