Urban Rivals – карти на стіл! 2


Відверто кажучи, якоїсь особливої схильності до колекційних карткових іграшок у мене нема (ну колись трохи цікавився Magic the Gathering, але то було дуже давно), тим більше до їх комп’ютерної версії. Тому Urban Rivals зацікавила мене лише яскравою банерною рекламою на російському башорзі (між іншим, дорогий, але ефективний спосіб отримати цільову ІТ-аудиторію на свій ресурс).

В принципі, нічого особливого іграшка собою не являє: хто грався у подібні забавки (чи хоч трохи вміє читати і стратегічно мислити) – розбереться без проблем. В принципі, можна почати гру, навіть не читаючи правила (як оце зробив я) і все одно за кілька боїв система сама “дійде”. Тобто можна порадити Urban Rivals навіть дітям (таки корисніше за різного роду БК буде).

Цікавим видається сеттинг гри (напевно тому, що різного роду маги і варвари встигли добряче набриднути). Власне, назва Urban Rivals означає щось на кшталт “Розбірки в мегаполісі” і прекрасно пояснює суть гри: бійки між кількома кланами за контроль над територією. Причому асортимент кланів дуже великий: від тварин місцевого зоопарку, що отримали розум завдяки падінню якогось метеорита, до прибульців з майбутнього, що прагнуть створити альтернативну лінію реальності.

Як уже зазначалося, приваблює гра чудово намальованими декораціями і персонажами, що для забавок такого жанру, в принципі, нормально. Крім власне гри на сайті наявні і кілька коміксів (взагалі, легенда світу Urban Rivals продумана досить детально, як і годиться, за нею можна зняти десяток фільмів чи написати не одну книгу).

Наостанок кілька слів скажу про систему донату (покупки ігрових переваг за реальні гроші). Купувати у Urban Rivals можна тільки додаткові карти (по суті, всі карти можна отримати і безкоштовно, так що ніякого особливого дисбалансу донат не спричиняє). Крім того ігрові кредити, потрібні для покупки карт можна отримати за виконання місій, або за користування послугами спонсорів (пункт “Free Credits” на ігровому Ринку) – участь у опитуваннях, реєстрацію на сайтах партнерів, покупка хостингу, антивірусного ПЗ у певних дилерів, тощо.

Щоправда для гравців з Росії та України вибір спонсорів невеликий, проте можна трохи схитрувати і отримати кредити Urban Rivals бесплатно, якщо вибрати у якості своєї країни Францію – для французів пропозицій від спонсорів маса, проте знадобиться знання відповідної іноземної мови, або ж ґуґл-перекладач.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Urban Rivals – карти на стіл!