Urban Crime – GTA для iPhone 2


Недавно дізнався про існування порту гри GTA для Android OS (щоправда іграшка оптимізована тільки для nVidia Tegra) і вирішив перевірити, чи не існує часом якоїсь версії GTA для iPhone. Як не дивно, така іграшка існує, більш того – вона абсолютно безкоштовна. Та ще й видавцем є не хто-небудь, а компанія Gameloft, про безкоштовні іграшки для iPhone від якої (Dungeon Hunter та Six Guns) я вже писав.

Гра під назвою Urban Crime (міська злочинність, чи щось таке) є клоном відомої на увесь світ серії Grand Theft Auto для iPhone, тож суть її десь така ж сама, та й ґеймплей не надто відрізняється. Події іграшки відбуваються у Маямі, розробники пропонують нам відвідати ціле місто у досить непоганому 3D.

Urban Crime - місце дії 3D Маямі

Urban Crime - відвідайте 3D Маямі

Сюжетна лінія теж досить ординарна і традиційна для серії GTA: наш альтер-его є членом однієї із банд, що борються за контроль над вулицями міста. І з нашою допомогою йому належить знищити конкурентів, крок за кроком завойовуючи контроль над новими територіями.

Суть гри - допомогти одній банді вижити з міста всіх інших

Суть гри - допомогти одній банді вижити з міста всіх інших

Набір завдань для такої гри теж традиційний: ми будемо викрадати “тачки”, відбирати наркоту у конкурентів, мочити їх у сортирах прямо на вулицях міста, а ще допомагати своїм дружбанам виплутуватися зі складних ситуацій. На допомогу у цій нелегкій справі прийде цілий арсенал холодної та вогнепальної зброї і власні автівки. Машини та мотоцикли можна також відібрати прямо на вулиці (в кращих традиціях GTA), але для цього потрібно мати відповідний рівень персонажа, або ж розблокувати таку можливість за допомогою спеціальної ігрової валюти (а її купуємо за реальні бакси).

Просто так сісти у круту тачку не вийде :)

Просто так сісти у круту тачку не вийде 🙂

Ну а що ви хотіли? Розробникам теж треба на щось жити 😉 Ну і насамкінець трохи ґеймплею у офіційному промо-відео іграшки:


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Urban Crime – GTA для iPhone

 • Владислав

  пограв я трошки джіту на своєму оптімусі та й стер нафіг…на компі ще куди не йшло грати, а от на 3.2 дюймовому екрані якось не дуже пре…і взагалі оце все управління на сенсорі під 3д ігрушки мене нервує..постійно треба єлозити обома пальцями по екрані..того я надаю перевагу якимось аркадам, чи просто цікавим іграм з простим управлінням

  • Akceptor

   Згоден. Такі іграшки можна ще сяк-так зрозуміти на планшеті – там хоч видно деталі. Але якщо для айфону гра важить під 500 Мб, то яким буде її розмір для планшетки з HD-екраном? А це ж не на диску купити, а з мережі викачати треба…
   На рахунок керування просто не розумію чого розробники не юзають G-сенсор для цього. Ніби зручно було б, якщо з головою підійти