Або Ви за Україну, або ми – проти всіх!


Зараз в Україні діє просто безпрецедентна кількість різних політичних партій та громадських об’єднань, більшість з яких позиціонують себе як проукраїнькі та проєвропейські. Більшість із них сповідують демократичні цінності і погоджуються з твердженням, що нинішня влада в Україні знаходиться в руках сил, ворожих до України та українського народу; розуміють, що у випадку бездіяльності ситуація в країні тільки погіршуватиметься. І при цьому залишаються бездіяльними та просто перетягують демократичну ковдру між собою, що, зрештою, приведе до її руйнування.

Або Ви за Україну, або ми – проти всіх!” Отак коротко можна сформулювати позицію, яку пропонує всім свідомим українцям зайняти Сашко Положинський у якості протесту проти роздроблення проукраїнських сил у такі нелегкі для держави часи. Суть ультиматуму проста: всім тим політичним силам, які вважають себе демократичними і патріотичними пропонується негайно забути суперечки і згуртуватися перед лицем небезпеки, утворивши єдиний виборчий блок. Всіх тих, хто відмовиться так вчинити ми просто вважатимемо зрадниками України і не підтримуватимемо жодних ініціатив, що від них походять, починаючи із концертів та різного роду акцій і закінчуючи повним ігноруванням на виборах.

Особисто я багато у чому не згоден з Сашком, але такий ультиматум з готовністю підтримую. На виборах я голосуватиму або за об’єднану проукраїнську силу, або ж проти всіх. І всіляко агітуватиму усіх своїх друзів та знайомих вчинити так само.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *