Українці – печерні русофоби 11


Віце-прем’єр братньої Росії Дмітрій Рогозін вчора у своєму затишному твіттері назвав українців печерними русофобами. «На Украине русский пытаются приравнять к румынскому, венгерскому и пр., но даже этого для бандеровцев много. Действительно пещерные русофобы» – от як вважає далеко не остання посадова особа РФ.

На Украине русский пытаются приравнять к румынскому, венгерскому и пр., но даже этого для бандеровцев много. Действительно пещерные русофобы

Цікаво мені, ця думка співпадає із офіційною позицією Кремля, чи гаспадіна Рогозіна чекають якісь санкції? Твіттер хоч і неофіційне джерело інформації, але чиновники такого рівня мали б хоч трохи контролювати себе.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 thoughts on “Українці – печерні русофоби

 • Ірина

  думаю, що ніяких санкцій його не чекає. Вони звикли до “всєдозволєнності”.
  нема ніяких украiнців- так Росія вважає- є тільки “недоразвітиє русскіє”.

  • Akceptor Від автора

   Вважати собі кожен може, що хоче. Але такі заяви високопосадовців неприпустимі, бо асоціюються із офіційною позицією держави.

  • Akceptor Від автора

   Цікава у тебе позиція. Якщо ображають співвітчизники – то треба сваритися і доводити власну правоту, захищати позицію. Якщо ображають іноземці – мовчати і ігнорувати?
   А мовчання росіяни сприйматимуть як мовчазну згоду. Не знаю як ти, а цього Рогозіна я записую до свого особистого зошита смерті 😉

 • Василь

  а я не розумію твоєї позиції, то ти писав що треба в судах відстоювати свої права, а тепер пишеш про якийсь зошит смерті:) Тараса я свідомо ображав персонально, це була лише наша персональна перепалка у якій я змушений був так себе поводити. А те що сказав Рогозін – провокація, на провокацію реагувати це тупо. Без образ. Чесно кажу що не розумію твою позицію.

  • Akceptor Від автора

   Окей, тобто якщо, скажімо, президент США скаже, що негрів треба пустити на котячий корм – то це провокація і це має йому зійти з рук? Навпаки, український уряд має зреагувати на таку провокацію і як мінімум заборонити даній персоні в’їзд на територію України, та ще й подати до суду на нього особисто. Як на мене, така позиція якраз нормальна. А ігнорування подібних реплік сприймається як згода

   • Василь

    Слухай, пам’ятаєш як гражданін янукович назвав нас бидлом? От за таке він би мав відповідати і вибачатися. А можливо Рогозін просто чекає на нашу негативну реакцію щоб зробити собі піар. Я не хочу робити піар всяким москалям, вважаю що ігнор буде кращою тактикою.

    • Akceptor Від автора

     І Янукович мав вибачатися. Але реакції від народу, наскільки я знаю, не було. А нормальний народ вийшов би на мітинг і вимагав як мінімум публічного вибачення. Якщо не вийшов, значить згоден з тим, що бидло. І зараз ПР і працює з народом, як з бидлом. Все логічно і послідовно

  • Akceptor Від автора

   Із судами ми просто один одного не зрозуміли. Громадянин України не може захиститися від свавілля влади у суді, а от подати в суд від імені країни на таке базікало – реально, бо це ж буде неукраїнський суд.

 • Василь

  Доречі непогана ідея із зошитом смерті, тільки як перетворити цей зошит смерті в реальний план дій у якому можна буде поступово викреслювати виконані пунктики. Може записатися в анонімуси?) або створити свій анонімус банду.

  • Akceptor Від автора

   Все простіше. Люди у моєму зошити, як правило, старіші за мене – тобто вони навіть своєю природною смертю помруть раніше. Крім того, у них складна робота, ризикована…
   А я ж нікуди не поспішаю 😉